اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره‌های قراردادنویسی داخلی و مدیریت موجودی و انبارداری

تاريخ 1400/10/22 ساعت 12:03

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران(آیتک)، دو دوره آموزشی «قراردادنویسی داخلی» و«مدیریت موجودی و انبارداری» را برگزار می‌کند.

اتاق بازرگانی تهران در ادامه برنامه‌های آموزشی خود دوره های کاربردی «قراردادنویسی داخلی» و «مدیریت موجودی و انبارداری» را برای توانمندسازی فعالان اقتصادی برگزار می‌کند.

 

دوره‌ آموزشی قراردادنویسی داخلی

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران،برگزاری دوره آموزشی آنلاین «قراردادنویسی داخلی» را از نهم بهمن‌ماه آغاز می‌کند و روزها و ساعات برگزاری این دوره، شنبه‌ها از ساعت 17 الی 20 خواهد بود.

سرفصل‌های آموزشی این دوره نیز شامل موضوعاتی همچون ایجاد اشراف همه‌جانبه به موضوع قرارداد،اعتبار سنجی و احراز هویت طرف قرارداد،بررسی اسناد و مدارک،مکتوب کردن قرارداد،شفافیت متن قرارداد،امضاء و اثر انگشت،تضامین در قرارداد،حل و فصل اختلافات و سایر شرایط و توضیحات خواهد بود.

دوره آموزشی آنلاین مدیریت موجودی و انبارداری

 دوره آموزشی آنلاین«مدیریت موجودی و انبارداری» نیز از 13 بهمن ماه آغاز شده و طی 15 ساعت در روزهای چهارشنبه‌ از ساعت 16 الی 19 برگزار می‌شود.

در این دوره، تعاریف و مفاهیم انبارداری و کنترل موجودی، طراحي سيستم اطلاعاتي انبار،قانون پارتو،اصول انبارداری،چگونگی سیستم طبقه بندی و کدگذاری کالا، انواع سیستم‌های سفارش‌دهی کالا،چیدمان و طبقه‌بندی و تأثیر آن در سیستم کنترل موجودی،روش هاي شمارش و كنترل كمي موجودي ها وبرنامه‌ریزی نیازمندی‌های مواد به عنوان سرفصل آموزشی تبیین می‌شود.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره های‌ آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

 • ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از سایر دوره‌ها

 

 


با اتاق تهران همراه شوید

آپارات اتاق تهران
توئیتر اتاق تهران
اینستاگرام اتاق تهران
تلگرام اتاق تهران
پادکست و کتاب صوتی اتاق تهران
استودیوی اتاق تهران

[صفحه چاپ]

ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر