موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران برگزار می‌کند

دوره‌های آموزشی جامع بازرگانی و برندسازی

تاريخ 1400/07/26 ساعت 10:48

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران  دوره‌های آموزشی «جامع مهارت‌های بازرگانی» و«برندسازی»را برگزار می‌کند.

 

 

 در ادامه برگزاری دوره‌های آموزشی مهارت محور و کاربردی، دو دوره آموزشی «مهارت‌های بازرگانی» و«برندسازی» در نوبت برگزاری‌ از سوی موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران قرار گرفت.

دوره آموزشی جامع بازرگانی

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران، دوره آموزشی آنلاین جامع مهارت های بازرگانی را در 15 آبان ماه آغاز می‌کند و برگزاری کلاس‌ها نیز از ساعت 16 آغاز می‌شود.

در این دوره مفاهیمی از قبیل کلیات تجارت بین المللی، سیستم طبقه بندی کالا، اینکوترمز2020، لینکدین، حمل و نقل بین المللی، آشنایی با فرایند گام به گام واردات، مقررات گمرکی و ثبت سفارش، روش‌های پرداخت بین المللی و مذاکرات تجاری از سوی جمعی از اساتید برجسته حوزه بازرگانی آموزش داده می‌شود.

دوره آموزشی کاربردی برندسازی

دوره آموزشی کاربردی برندسازی نیز از 16 آبان ماه آغاز شده و در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه از ساعت 16 الی 19 برگزار می‌شود.

همچنین سرفصل‌های آموزشی این دوره شامل موضوعاتی چون تعریف برند و برندسازی، هویت برند،تصویر ذهنی برند و منشور برند،تفاوت بازاریابی با برندسازی،استراتژی برند و بررسی موارد موفق برندسازی خواهد بود.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره های‌ آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

 • ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از سایر دوره‌ها

 

 


با اتاق تهران همراه شوید

آپارات اتاق تهران
توئیتر اتاق تهران
اینستاگرام اتاق تهران
تلگرام اتاق تهران
پادکست و کتاب صوتی اتاق تهران
استودیوی اتاق تهران

[صفحه چاپ]

ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر