از سوی سازمان توسعه تجارت ایران اعلام شد

تمدید مهلت ثبت‌نام صادرکنندگان نمونه تا 10 آبان‌ماه

تاريخ 1400/07/25 ساعت 12:04

مهلت ثبت‌نام برای انتخاب صادرکنندگان نمونه استانی تا 10 آبان ماه امسال تمدید شده‌است. اتاق تهران برای پنجمین دوره متوالی، مسولیت انتخاب صادرکنندگان نمونه استان تهران و برگزاری مراسم معرفی منتخبان را با مشارکت سازمان صنعت،معدن و تجارت استان تهران برعهده دارد.

با اعلام سازمان توسعه تجارت ایران، مهلت ثبت‌نام برای انتخاب صادرکنندگان نمونه استانی تا 10 آبان‌ماه امسال تمدید شد. پیش از این، 28 مهرماه آخرین مهلت برای ثبت‌نام صادرکنندگان اعلام شده بود.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، بر اساس اطلاعیه سازمان توسعه تجارت ایران، سامانه https://tpo.ir/proexp1400 که از روز 28 شهریورماه امسال برای ثبت‌نام صادرکنندگان متقاضی شرکت در انتخاب صادرکننده نمونه استانی بازگشایی شده، تا 10 آبان ماه آماده ثبت‌نام الکترونیکی از مشارکت‌کنندگان است.

 همچنین بنا بر این اطلاعیه، صادرکنندگان ثبت‌نام شده در این سامانه می‌توانند از تاریخ 1400/07/03 نسبت به تحویل اسناد و مدارک مربوطه به دبیرخانه انتخاب صادرکنندگان برگزیده استانی سال 1400 مستقر در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خود اقدام کنند. پایان مهلت دریافت اسناد و مدارک صادرکنندگان استانی سال 1400 متعاقبا از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مربوطه اعلام خواهد شد.

در استان تهران، فرایند انتخاب و معرفی صادرکنندگان نمونه پایتخت، به روال چهار دوره گذشته، از سوی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان تهران به اتاق بازرگانی تهران واگذار شده‌است. به همین منظور، دبیرخانه اجرایی انتخاب صادرکنندگان نمونه استان تهران به ریاست محمد لاهوتی عضو هیات نمایندگان و رئیس کمیسیون توسعه تجارت و تسهیل صادرات اتاق تهران در این اتاق تشکیل شده‌است و این دبیرخانه به روال سال‌های گذشته، مراحل بررسی پرونده متقاضیان شرکت در این دوره را انجام داده و مقدمات برگزاری مراسم معرفی صادرکنندگان نمونه استان تهران را فراهم خواهد کرد.

به گفته محمد لاهوتی، پس از پایان مهلت ثبت‌نام، صادرکنندگان ظرف مدت یک هفته تا 10 روز فرصت خواهند داشت تا مستندات خود را به دبیرخانه انتخاب صادرکنندگان نمونه در اتاق تهران ارائه کنند.

وی ابراز امیدواری کرد که با بررسی به موقع پرونده‌ها، مراسم معرفی صادرکنندگان نمونه استان تهران، اواخر آبان یا اوایل آذرماه امسال برگزار شود.


با اتاق تهران همراه شوید

آپارات اتاق تهران
توئیتر اتاق تهران
اینستاگرام اتاق تهران
تلگرام اتاق تهران
پادکست و کتاب صوتی اتاق تهران
استودیوی اتاق تهران

[صفحه چاپ]

ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر