مدرسه کسب‌و‌کار تکاپو برگزار می‌کند

دوره مدیریت عالی کسب‌و‌کارهای صنعت سلامت

تاريخ 1400/03/18 ساعت 10:09

مدرسه کسب‌و‌کار اتاق تهران و دانشگاه صنعتی امیرکبیر (تکاپو)، برای نخستین بار دوره مدیریت عالی کسب‌و‌کارهای صنعت سلامت را با حضور مدرسان و مربیان نخبه از ایران و جهان را برگزار می‌کند.

مدرسه کسب‌و‌کار تکاپو دوره مدیریت عالی کسب‌و‌کارهای صنعت سلامت را طی تابستان و پاییز امسال برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، این دوره تخصصی شش ماهه، با هدف توانمندسازی مدیران صنعت سلامت برای مواجهه با چالش‌های توسعه کسب‌و‌کار و افزایش نفوذ در بازار طرح‌ریزی شده و شرکت‌کنندگان علاوه بر آشنایی با تحولات فناورانه صنعت سلامت در کشورهای پیشرو،  این فرصت را خواهند داشت تا در کنار بهترین مدیران حاضر در صنعت سلامت به شبکه‌سازی برای ایجاد تحول درونی با هدف رهبری و تقویت اثرگذاری در سازمان خود بپردازند.

مدرسه کسب‌و‌کار تکاپو با برپایی این دوره تخصصی در صنعت سلامت، برای نخستین بار، جمعی از توانمندترین مدرسان و کارآفرینان ایرانی از ایران و جهان را گردهم آورده تا علاوه بر ارائه مجموعه‌ای از توانمندی‌های به روز برای نوآوری در صنعت سلامت، به تغییر نگرش رهبری-مدیریتی در شرکت‌کنندگان و تلفیق آن با مهارت‌های مورد نیاز برای کسب سهم بیشتر در بازار، کمک کند.

مخاطبان دوره مدیریت عالی کسب‌و‌کارهای صنعت سلامت، مدیران ارشد و میانی در صنعت دارو و محصولات زیست‌فناوری، استارت‌آپ‌های فعال در صنعت سلامت و همچنین بازرگانان و کارآفرینان حوزه تجهیزات پزشکی و علاقمندان اکوسیستم صنعت سلامت هستند و با مشارکت در این دوره 6 ماهه، طی چندین ماژول تخصصی، قابلیت‌ها در حوزه مدیریت اطلاعات مالی، هوش مصنوعی، اصول مذاکرات تجاری، سرمایه‌گذاری خطرپذیر، اخلاق و مسولیت اجتماعی و مدیریت فناوری دیجیتال و توسعه حرفه‌ای را فراخواهند گرفت.

همچنین طی این دوره مدیریت عالی، یک کارگاه آموزشی نیز با هدف به کارگیری فنون فرا گرفته شده به مدت 2 ماه برگزار خواهد شد.

علاقمندان به شرکت در دوره مدیریت عالی کسب‌و‌کارهای صنعت سلامت می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از این دوره و آشنایی با مدرسان آن، به سایت مدرسه کسب‌و‌کار تکاپو به نشانی www.tcapu.com مراجعه کنند.

بروشور دوره مدیریت عالی کسب‌و‌کارهای صنعت سلامت

 


با اتاق تهران همراه شوید

آپارات اتاق تهران
توئیتر اتاق تهران
اینستاگرام اتاق تهران
تلگرام اتاق تهران
پادکست و کتاب صوتی اتاق تهران
استودیوی اتاق تهران

[صفحه چاپ]

ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر