عبور از مرز 3 هزار دلار

رکورد زنی های اتریوم

تاريخ 1400/02/13 ساعت 15:11

اتریوم، ارزی مجازی است که پس از بیت کوین ظهور کرد. در این بلاکچین اتریوم امکان ثبت قراردادهای هوشمند با داده هایی بیش از بلاکچین بیت کوین وجود دارد.

 بازار ارزهای مجازی با ثبت رکوردهای تازه در قیمت اتریوم و آلت کوین ها، از وضعیت قرمز به سبز بازگشته است. اتریوم، دومین رمز ارز جهان از نظر ظرفیت بازار، با عبور از مرز 3000 دلار، رکوردی تاره در تاریخ خود ثبت کرد. این رمزارز که توسط یک جوان روسی-کانادایی ایجاد شده، روز گذشته از مرز 3000 دلار عبور کرد و به کانال 3100 دلار هم رسید. به این ترتیب بازدهی اتریوم در 24 ساعت گذشته به بیش از 8 درصد و بازدهی هفتگی آن به بیش از 36 درصد رسید.

اتریوم، ارزی مجازی است که پس از بیت کوین ظهور کرد. در این بلاکچین اتریوم امکان ثبت قراردادهای هوشمند با داده هایی بیش از بلاکچین بیت کوین وجود دارد. ارزش بازار این ارز مجازی اکنون به بیش از 36 میلیارد دلار رسیده است.

تجارت نیوز نوشت با عبور اتریوم از مرز ۳۱۰۰ دلار، ویتالیک بوترین، هم‌بنیانگذار اتریوم که چندی پیش آدرس کیف پول اتریوم خود را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته بود و موجودی آن ۳۳۳ هزار و ۵۲۰ اتریوم بود حالا میلیاردر شده چرا که ارزش این مقدار اتریوم امروز یک میلیارد و ۵۰ میلیون دلار است.

بیت کوین هم در 24 ساعت گذشته با ثبت حدودا 3 درصد رشد، 58 هزار و 450 دلار قیمت گرفته است. دوج کوین، باینسن، ایکس آرپی  و لایت کون هم در24 ساعت گذشته روند رشد و افزایش قیمت را ثبت کردند.

بازار ارزهای مجازی در ماه های گذشته از سال 2021، هم چنان با رونق به کار خود ادامه می دهد. با همه گیری کرونا قیمت بیت کوین، پرچمدار این ارزها به کمتر از 7 هزار دلار رسید اما بیت کوین در یک ماه اخیر، مرز 60 هزار دلار را هم رد کرده است. بعضی تحلیل ها از 100 هزارتایی شدن بیت کوین در سال جاری میلادی می گوید.

رونق بازار ارزهای مجازی بسیاری را به فکر سرمایه گذاری در این بازار انداخته است. نوسان های دائمی، معامله از مسیر صرافی های نامطمئن و خرید ارزهای بی پشتوانه از هشدارهای همیشگی به تازه واردان این بازار است. 


با اتاق تهران همراه شوید

آپارات اتاق تهران
توئیتر اتاق تهران
اینستاگرام اتاق تهران
تلگرام اتاق تهران
پادکست و کتاب صوتی اتاق تهران
استودیوی اتاق تهران

[صفحه چاپ]

ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر