اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

سه دوره آموزشی در حوزه‌های حمل و نقل و اسناد تجاری

تاريخ 1400/07/19 ساعت 11:16

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (آیتک) سه دوره آموزشی با عناوین «مسئول دفتر»، «آموزش حمل‌ونقل و لجستیک بین‌المللی» و «قوانین حقوقی و کیفری اسناد تجاری» برگزار می‌کند.

 موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران در ادامه برنامه‌های آموزشی خود برای فعالان اقتصادی و اعضای اتاق، سه دوره مهارت‌محور و کاربردی «مسئول دفتر»، «آموزش حمل‌و‌نقل و لجستیک بین‌المللی» و «قوانین حقوقی و کیفری اسناد تجاری» را در آبان ماه برگزار می‌کند.

دوره آموزشی آنلاین جامع مسئول دفتر

دوره آموزشی آنلاین جامع مسئول دفتر از 22 آبان ماه آغاز شده و روزهای برگزاری آن، شنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها در ساعات 15 لغایت 18 خواهد بود. سرفصل‌های آموزشی این دوره به موضوعاتی چون مهارت‌های ارتباطی، تفاوت منشی و مسئول‌دفتر، نقطه عطف شغلی، ویژگی‌ها و توانایی‌های لازم برای یک مسئول دفتر حرفه‌ای، مدیریت استرس، آیین نگارش مکاتبات در ارتباطات اثرگذار سازمانی و اصول کار با ویندوز می‌پردازد.  

دوره آنلاین آموزش حمل‌ونقل و لجستیک بین‌المللی

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران، یک دوره آنلاین«آموزش حمل‌ونقل و لجستیک بین‌المللی» را هم برگزار می‌کند. شروع این دوره آموزشی از 23 آبان ماه بوده و در روزهای یکشنبه از ساعت 16 الی 19 برگزار می‌شود.

سرفصل‌های آموزشی این دوره، شامل مفاهیم عمومی حمل‌و‌نقل و لجستیک بین‌المللی، واژگان کلیدی این حوزه، انواع خدمات، سازمان‌های مرتبط، اسناد حمل‌ونقل و ابزارهای حمل‌ونقل و لجستیک بین‌المللی خواهد بود.

دوره آموزشی آنلاین قوانین حقوقی و کیفری اسناد تجاری

دوره آموزشی دیگری که در هفته پایانی آذر برگزار می‌شود به تبیین قوانین حقوقی و کیفری اسناد تجاری نظیر چک و سفته می‌پردازد. این دوره از23 آبان ماه آغاز شده و طی9 ساعت در روزهای یکشنبه از ساعت 16 الی 19 برگزار می‌شود.

 بر اساس آنچه که در اطلاعیه این دوره آمده، مفهوم اسناد تجاری (چک، سفته)، مسولیت ضامن و ظهرنویس، مسئولیت صادرکنندگان چک، ضمانت اجرای چک و سفته، دلایل کیفری شدن چک و راه‌های وصول چک و سفته از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره است.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره‌های آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت، کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

 • ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از سایر دوره‌ها