تعویق زمان اعزام هیات تجاری مشترک اتاق بازرگانی تهران و استانداری تهران به فدراسیون روسیه

تاریخ اعزام جدید هیات تجاری: 26 لغایت 30 مهر‌ماه 1402 

پیرو اطلاعیه قبلی در خصوص اعزام هیات تجاری مشترک اتاق بازرگانی تهران و استانداری تهران به روسیه از تاریخ 6 لغایت 10 شهریورماه سال‌جاری، به اطلاع می‌­رساند براساس دعوت اخیر مرکز صادرات روسیه از رئیس اتاق بازرگانی تهران به منظور اعزام یک هیات تجاری به مسکو همزمان با برگزاری رویداد Made in Russia مطابق با 27 و 28 مهرماه 1402 در شهر مسکو، اعزام هیات تجاری به تاریخ 26 لغایت 30 مهر‌ماه 1402 و همزمان با رویداد مذکور موکول گردید.

زمینه‌های کاری اولویت‌دار برای همراهی در این هیات تجاری، لوازم خانگی، مصالح ساختمانی، دارو، تجهیزات پزشکی، بهداشتی، ماشین‌آلات معدنی، صنایع غذایی و لبنی، میوه و سبزیجات، نساجی و پوشاک، قطعات خودرو، تجهیزات نفت و گاز و حمل‌ونقل است.

مشارکت و حضور هیات تجاری اعزامی در رویداد Made in Russia، فرصت مغتنمی را برای دیدار و گفت‌وگو فیمابین اعضای هیات و فعالان اقتصادی ایالت­‌های‌ روسیه در زمینه‌های کاری مختلف فراهم خواهد نمود.

علاقمندان در صورت تمایل به حضور می‌توانند فرم ذیل را حداکثر تا روز سه‌شنبه مورخ 4 مهرماه 1402 تکمیل و جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص همراهی در این هیات، با معاونت امور بین‌الملل اتاق تهران به شماره‌های 88719051 و 88721291 تماس حاصل نمایند.

برنامه جلسات و بازدیدها و همچنین هزینه‌ها و مدارک موردنیاز، متعاقباً و پس از اعلام لیست نهایی اعضای هیات به طرف روسی تنظیم و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ضمناً افرادی که قبلاً ثبت‌­نام نموده‌­اند، نیاز به نام‌­نویسی مجدد ندارند.

  

اطلاعیه قبلی

اعضای محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران

احتراماً به آگاهی می رساند برابر هماهنگی های انجام شده، مقرر است اتاق بازرگانی تهران در همکاری با استانداری تهران، یک هیات تجاری را از تاریخ 6 لغایت 10 شهریورماه 1402 به فدراسیون روسیه اعزام نماید و در نظر است علاوه بر برنامه ریزی برای انجام دیدارها و ملاقات های تجاری مرسوم با مقامات و فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی و سایر تشکل های بخش خصوصی در آن کشور، از برخی مراکز و کارخانجات صنعتی نیز بازدیدهایی صورت پذیرد که برنامه آن متعاقباً اعلام خواهد گردید.

زمینه های کاری اولویت دار برای همراهی در این هیات تجاری، لوازم خانگی، مصالح ساختمانی، دارو، تجهیزات پزشکی، بهداشتی، ماشین آلات معدنی، صنایع غذایی و لبنی، میوه و سبزیجات، نساجی و پوشاک، قطعات خودرو، تجهیزات نفت و گاز و حمل و نقل است.

علاقمندان در صورت تمایل به حضور، می توانند فرم ذیل را حداکثر تا روز یکشنبه مورخ 22 مردادماه 1402 تکمیل و جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص مشارکت در این هیات، با معاونت امور بین‌الملل اتاق تهران به شماره های 88719051 و 88721291 تماس حاصل نمایند.

اطلاعات موردنیاز در فرم ثبت نام برای درج در کتابچه سفر است و ضرورت دارد فقط به زبان انگلیسی ارسال شود.

First Name - نام *
Last Name - نام خانوادگی *
Company Name - نام شرکت *
Job Title - سمت شغلی *
Industries & Sectors - زمینه فعالیت *
Others - در صورت انتخاب سایر موارد، اطلاعات زمینه فعالیت را ثبت نمایید
Field of Activity - زمینه فعالیت (حداکثر 250 کلمه) *
Purpose of Travel - هدف از سفر (حداکثر 150 کلمه) *
Tel. No. - تلفن ثابت شرکت *
WhatsApp No. - تلفن همراه (واتساپ) *
Email Address - پست الکترونیکی *
Website - وب سایت شرکت
Company Logo - لوگوی شرکت (بصورت فایل jpg و با حجم حداقل یک و حداکثر 3 مگابایت) *  
Personal Photo - اسکن عکس متقاضی (برای درج در کتابچه سفر) *