مشاوره عضویت و کارت بازرگانی

تعداد سوالات مطرح شده توسط کاربران 2835 عددسلام بر شما. محل ثبت شرکت در اصفهان است. آیا بدون ثبت نام در اتاق اصفهان، می توان در اتاق تهران ثبت نام کرد و عضو شد؟
پاسخ:
سلام. جهت ثبت نام و دریافت کارت عضویت از اتاق تهران باید محل ثبت شرکت در تهران باشد و یا شرکت تولیدی باشد که آدرس کارخانه تهران باشد.  
 

اینجانب ماکان آریاپارسا دارای کارت بازرگانی حقوقی برای شرکت پارس پندار نهاد به شناسه ملی 10260559951 در اتاق بازرگانی استان اصفهان هستم. چنانچه دفتر مرکز شرکت در تهران باشد، بابت انتقال به اتاق تهران چه روندی باید انجام گردد؟
پاسخ:
سلام. از سامانه اتاق بازرگانی ثبت نام انتقال را انجام دهید.  
 

اینجانب ماکان آریاپارسا دارای کارت بازرگانی حقوقی برای شرکت پارس پندار نهاد به شناسه ملی 10260559951 در اتاق بازرگانی استان اصفهان هستم. با توجه به اینکه شرکت دارای شعباتی در زعفرانیه و سعادت آباد تهران است، بابت انتقال به اتاق تهران چه روندی باید انجام گردد؟
پاسخ:
سلام. انتقال به شعبه امکانپذیر نمی باشد و باید دفتر مرکزی منتقل شود.  
 

سلام...برای درخواست صدور کارت بازرگانی به اسم شرکت با شناسه 14010560179 سامان تجارت اعلام خطا میکند .
پاسخ:
سلام. برای پیگیری خطای سامانه جامع تجارت از سازمان صنعت و معدن پیگیری گردد.  
 

سلام بنده سال 1400و1390 کارت بازرگانی که از اتاق بازرگانی بیرجند دریافت کرده ام منقضی شده اند الان میخواهم از اتاق بازرگانی مشهد کارت دریافت کنم بنده کلی مراحل را طی کردم اما در سامانه cscs.ir گزینه ثبت نام برای من نمیایددر تماس با کارشناش اتاق مشهد کارشناس می گوید اول باید انتقالی بزنیم این چه قضیه ای است؟ باید چه کار بکنم و چه مدارکی لازم است؟کارت های قبلی من منقضی شده است انتقالی چه چیزی را باید بزنم؟ و این که الان که میخواهم کارت بگیرم باید صدور تقاضا کنم یا تمدید چون اتاق می گوید از تاریخ کارت باید سه سال بگذرد تا تقاضای صدور کرد این موضوع آیا صحت دارد؟چون میخواهم در شهر جدید اقدام کنم باید صدور بزنم یا تمدید؟
پاسخ:
سلام. لطفا از اتاق بازرگانی استان مربوطه پیگیری گردد.  
 

سلام وقتتون بخیر ،من میخواستم بدونم کارت بازرگانی من چه تاریخی صادر شده ؟چون هنوز به دستم نرسیده میخواستم ببینم اصلا صادر شده ؟
پاسخ:
سلام. با کدملی شما ثبت نام انجام نشده است.  
 

روزبخیر ، در مرحله تمدید این پیغام آمده : (اطلاعات اظهارنامه ثبت دفاتر تجاری متناقض است. متقاضی دارای ثبت تجاری معتبر در تاریخ جاری نمی باشد) اگر منظور پلمپ دفاتر است ، شرکت دارای پلمپ دفاتر تا پایان سال ۱۴۰۲ می باشد . کار دیگری باید انجام بشه؟
پاسخ:
سلام. این خطا مربوط به سامانه جامع تجارت است و از سازمان صنعت و معدن پیگیری گردد.  
 

با سلام احتراماٌ در صورتیکه تغییر مدیر عامل قبل از زمان تمدید کارت بازرگانی صورت بپذیرد الزاماٌ باید تغییرات اعمال شود و یا تا زمان تمدید کارت بلامانع میباشد . و در سامانه بهین یاب و جهت ترخیص کالا مشکل ساز نخواهد شد(تاریخ تغییر فروردین 1402 و اعتبار کارت بازرگانی آبان 1402میباشد) سپاسگزارم
پاسخ:
سلام. تغییر مدیرعاملی را می توانید همزمان با تمدید کارت و یا اگر بیش از دوماه به انقضای کارت مانده به صورت جداگانه تغییر مدیرعاملی را انجام دهید درضمن با شروع درخواست تغییر مدیرعاملی تا دریافت کارت بنام مدیرعامل جدید در سامانه جامع تجارت ، کارت بازرگانی تعلیق خواهد شد.  
 

سلام وقت بخیر. من در مرحله ثبت نام برای عضویت در اتاق بازرگانی هستم نام کاربری و رمز عبور میخواد ولی من رمز عبوری تعیین نکردم از کجا باید بازیابی رمز عبور انجام بدم و همینطور هنگام فراموشی رمز عبور از بنده شماره کارت و تاریخ صدور کارت میخواهد که من هنوز به این مراحل نرسیده بودم
پاسخ:
سلام. نام کاربری شما کدملی می باشد درضمن رمز ورود برا شما با پیامک ارسال شد .  
 

سلام شخصی به من مشاوره اشتباه داد که برای گرفتن کارت بازرگانی نیاز به عضویت در اتاق بازرگانی دارم ،الان ثبت نام انجام دادم و به دلیل نقص مدرک ،ناقص انجام شده حالا که میخوام کارت بازرگانی بگیرم ارور میده بهم که فرایند جاری در اتاق بازرگانی داری میخوام ثبت نامم لغو بشه چکار باید بکنم
پاسخ:
سلام. برای دریافت کارت بازرگانی بایستی اول عضویت را دریافت کنید و به عبارتی دریافت کارت عضویت پیش نیاز دریافت کارت بازرگانی می باشد .  
 

ثبت پرسش جدیدارسال پیام