مشاوره عضویت و کارت بازرگانی

تعداد سوالات مطرح شده توسط کاربران 2910 عددفراموشی رمز عبور نام کاربری عمل نمیکند
پاسخ:
سلام. با نام کاربری(کدملی) شما اطلاعاتی یافت نشد و باید ثبت نام جدید انجام دهید.  
 

با درود در سامانه آموزشی در قسمت محتوای آموزشی وقتی روی بخش ها کلیک می کنم با پیغام اجازه دسترسی به برنامه وجود ندارد مواجه می شم. نرم افزار خاصی باید نصب بشه روی لپ تاپ یا زمان های خاصی امکان استفاده از این مطالب وجود دارد؟
پاسخ:
سلام. تنظیمات لازم در سامانه آموزش ذکر شده است و مطابق روش گفته شده، تنظیمات انجام گردد.  
 

با سلام . من میخواستم برای عضویت اتاق بازرگانی ثبت نام کنم . درقسمت مدارک لازم برای اخذ کارت ، مدارک مربوط به گروه فعالیت ، چه مدارکی هستند ؟ ما چند فعالیت را در گروه اصلی و فرعی انتخاب کردیم . ممنون.
پاسخ:
سلام. در قسمت مدارک گروه فعالیت ، پروانه فعالیت مرتبط بارگذاری گردد و درصورت نداشتن پروانه فعالیت ، ارائه اظهارنامه ثبت دفاتر تجاری از اداره ثبت شرکتها الزامی است.  
 

سلام و روز بخیر. بنده حدودا یک سال است که فعالیت تجاری در حوزه تامین کالای صادراتی انجام میدهم اما سابقه رسمی مانند شرکت فعال یا تاییدیه از افراد ندارم. چگونه می توانم کارت عضویت دریافت کنم؟
پاسخ:
سلام. از لینک زیر وارد سامانه شوید و ثبت نام کارت عضویت را انجام دهید.
cscs.chambertrust.ir  
 

سلام من در پروسه ی اخذ کارت بازرگانی هستم . میخواستم بدونم چه سایتی می بایست بابت ثبت نام گواهینامه دوره اموزشی اقدام کنم. سپاس
پاسخ:
سلام. سامانه آموزش اتاق تهران https://itecc.tccim.ir  
 

سلام آیا برای گرفتن کارت بازرگانی اخذ جواز ازاتاق لازم است ؟درصورت نیاز هزینه ان چقدر میباشد.
پاسخ:
سلام. دریافت مجوز در سامانه مجوزها انجام می گرددو مبالغ موردنیاز در سامانه مجوزها اعلام می گردد.  
 

باسلام نام و نام خانوادگی ثبت شده روی کارت با نام و نام خانوادگی روی گذرنامه در املای انگلیسی بصورت جزئی در حروف صدادار فرق دارند. آیا مشکلی در استفاده از کارت بوجود می آید؟ اگر بلی چگونه می توانیم آن را اصلاح کنیم
پاسخ:
سلام. درسامانه اتاق بازرگانی و سامانه جامع تجارت درخواست تغییر و اصلاح مشخصات کارت را انجام دهید.  
 

با سلام و عرض ادب مدیر عامل این شرکت در سنوات گذشته مدیرعامل شرکت دیگری بودند که به محض راه اندازی و شروع بکار شرکت ما طی آگهی تغییراتی سمت ایشان در شرکت قبلی تغییر یافت بعد از مدتی با راه اندازی سامانه جامع تجارت و مشکل داشتن ما در راه اندازی و طی تماسهای فراوان با تهران و کمک سازمان صنعت معدن و تجارت استان کردستان سامانه شرکت قبلی غیرفعال و سامانه شرکت جدید فعال گردید. اما در هنگام اقدام به صدور کارت بازرگانی در مرحله نهایی پیغامی مبنی بر فعال بودن کارت بازرگانی مدیرعامل در شرکت دیگر قادر به ادامه فرایند نبوده و اتاق سنندج و سازمان صنعت و معدن گفتند که سیستمی بوده و کاری از دستشان برنمی آید . حال مشکل ما بدون راه حل مانده . پیشاپیش از مساعدتهای شما متشکریم
پاسخ:
سلام. پرونده شما در اتاق سنندج مشکل دارد و باید از اتاق بازرگانی استان مربوطه پیگیری گردد.  
 

با سلام با توجه به پیچیدگی‌های سامانه‌های دولتی، تقضامندم فرایند و روند دقیق صدور کارت بازرگانی برای شرکت‌های حقوقی را توضیح دهید. با تشکر
پاسخ:
سلام. با توجه به بخشنامه شماره 99/100/13483 سازمان توسعه تجارت ایران، درخواست صدور و تمدید کارت بازرگانی از سامانه جامع تجارت به آدرس ntsw.ir آغاز می گردد و در سامانه کارت بازرگانی هوشمند ادامه می یابد. لطفا درخواست خود را جهت صدور و تمدید کارت بازرگانی در آدرس فوق ثبت نمایید.
در صورت نیاز به پشتیبانی می توانید با شماره 124-021 تماس بگیرید.  
 

سلام وقت بخير،در سامانه ملی مجوزها ثبت نام کردیم و از پست برای بازدیذ اومدن ولی همچنان ثبت نام در حالت موقت با قی مانده و کارشناسان سامانه هم هیچ راهنمایی نمیکنن؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایین مه چه کاری انجام بدیم؟
پاسخ:
سلام. باید وارد سامانه مجوزها شده و از قسمت درخواست های قبلی من ادامه فرایند را انجام دهید .  
 

ثبت پرسش جدیدارسال پیام