فراخوان چهارمین جشنواره فرهنگی امین‌الضرب

تعمیق توسعه و رشد اقتصادی کشورها همبستگی عمیقی با توسعه فرهنگی و بهبود جنبه‌های مختلف فرهنگ آن‌ها دارد. ارتباط اقتصاد و فرهنگ در ایران نیز مثل هر کشور با تاریخ طولانی و فرهنگی غنی ریشه‌دار است. بخش خصوصی ایران اعتقاد دارد که اگر توسعه اقتصادی بتواند همپای توسعه فرهنگی پیش رود، می‌تواند عمق و کیفیت بسیار بهتری داشته باشد و در نهایت به توسعه پایدار در همه ابعاد جامعه بینجامد. اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در مسیر انجام مسئولیت‌های اجتماعی و فرهنگی خود و نیز گسترش فرهنگ عمومی کارآفرینی و پاسداشت اهالی فرهنگ، چهارمین جشنواره فرهنگی امین‌الضرب را برگزار می‌کند.
این جشنواره در زمینه فعالیت‌های رسانه‌ای و مستند با موضوع کارآفرینی در بخش خصوصی برگزار می‌شود و شامل هفت بخش تیتر، گزارش تحلیلی- توصیفی، گزارش خبری، سرمقاله و یادداشت، مصاحبه، ویدئو ژورنال و پادکست است که در رسانه‌های چاپی، آنلاین و ویدیویی - تلویزیونی به انتشار رسیده است. خبرنگارانی که آثارشان از 15 تیر ماه 1399 تا 15 تیر 1400 منتشر شده باشد، می‌توانند تا 31 تیر 1400 با پرکردن فرم فراخوان در وب‌سایت دبیرخانه جشنواره فرهنگی امین‌الضرب در این جشنواره شرکت کنند.
پس از به اتمام رسیدن مهلت فراخوان و دریافت و تایید آثار، هیات داوران جشنواره متشکل از چهره‌های فرهنگی فعال در بخش خصوصی کشور آثار را ارزیابی می‌کنند و پس از جمع‌بندی نهایی، در چهارمین جشن فرهنگی امین‌الضرب در مرداد ماه 1400 رتبه‌های برتر هر بخش معرفی می‌شوند و از آنان تجلیل به عمل خواهد آمد. علاقمندان به رقابت در این جشنواره می‌توانند در صورت احراز شرایط شرکت در آن، با تکمیل فرم‌های مربوطه آثار خود را برای دبیرخانه ارسال فرمایند.

شرایط ارسال اثر در جشنواره فرهنگی امین‌الضرب:

* موضوع اثر باید درباره کارآفرینی در بخش خصوصی یا فعالیت‌های اقتصادی بخش خصوصی باشد.
* تاریخ انتشار اثر باید در بازه زمانی 15 تیر 1399 تا 15 تیر 1400 باشد.
* آثار شرکت‌داده‌شده در جشنواره باید در قالب یکی از بخش‌های شش‌گانه زیر در قالب منتشرشده به‌صورت چاپی یا آنلاین باشند:
   ــ گزارش تحلیلی ــ توصیفی
   ــ گزارش خبری
   ــ سرمقاله یا یادداشت
   ــ مصاحبه
   ــ تیتر
   ــ ویدئو ژورنال
   ــ پادکست
* هر فرد می‌تواند برای هر بخش تنها سه اثر ارسال کند و یک اثر نمی‌تواند در دو یا چند بخش شرکت داده شود. تنها یک اثر از هر فرد در هر بخش به مرحله بعدی داوری راه خواهد یافت.
* آثار چاپی باید طوری ثبت شوند که لوگوی رسانه، نام نویسنده و تاریخ انتشار در آن مشخص باشد. آثار آنلاین نیز باید دارای لینک مستقیم به رسانه منتشرکننده خود باشند، به‌طوری که نام نویسنده و تاریخ انتشار در صفحه آن‌ها مشخص باشد. آثاری که دارای نام نویسنده نیستند، در صورتی داوری خواهند شد که رسانه منتشرکننده آن‌ها کتباً مؤلف‌بودن آنان را در آن اثر تایید کرده باشد.
* شرکت در داوری منوط به تکمیل فرم ثبت اثر و دریافت کد رهگیری برای هر شرکت‌کننده است. شرکت‌کنندگان در بخش چندرسانه‌ای باید پس از تکمیل فرم و دریافت کد رهگیری، آثار خود را به‌صورت فیزیکی به دبیرخانه تحویل دهند یا با پست به دبیرخانه ارسال فرمایند.لطفا فرم زیر را پرکنید. (موارد ستاره دار الزامیست)
نام و نام خانوادگی: *
ادرس پست الکترونیکی: *
شماره تلفن همراه: *
شماره تلفن ثابت: *
نام رسانه: *
قالب رسانه: *
عنوان اثر: *
نوع اثر: *
تاریخ انتشار: *
بارگذاری لینک اثر:
بارگذاری تصویر اسکن شده اثر: *  
بارگذاری نامه تایید مولف‌ از سوی رسانه: