بیست‌و‌ششمین جلسه هیات نمایندگان اتاق تهران برگزار می‌شود

گفت‌و‌گوی فعالان اقتصادی با متولی استاندارد

تاريخ 1400/06/29 ساعت 11:51

در بیست‌و‌ششمین جلسه هیات نمایندگان اتاق تهران، رئیس سازمان ملی استاندارد مهمان نمایندگان بخش‌خصوصی در اتاق تهران خواهد بود و دو طرف در رابطه با تسهیل موانع مربوط به استاندارد در حوزه‌های کسب‌و‌کار به گفت‌و‌گو خواهند نشست.

بیست‌و‌ششمین نشست هیات نمایندگان اتاق تهران، صبح فردا سه‌شنبه 30 شهریورماه برگزار می‌شود. در این نشست، فعالان اقتصادی و نمایندگان بخش‌خصوصی در اتاق تهران به گفت‌و‌گو با رئیس سازمان ملی استاندارد می‌نشینند و چالش‌های مربوط به این بخش و راهکارهایی که گره‌گشای موانع کسب‌و‌کار در حوزه استاندارد است را با وی به بحث و رایزنی می‌گذارند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، علاوه بر تبادل‌نظر روی محور اصلی نشست صبح فردا که مقوله استاندارد و نهاد متولی آن است، در این جلسه به موضوع بهبود زیست روزمره و ارتقای کسب‌و‌کار پناهندگان و مهاجران در ایران، نیز پرداخته می‌شود. در این رابطه که به حوزه مسولیت اجتماعی اتاق تهران مربوط می‌شود، پژوهشی از سوی انجمن دیاران که به آسیب‌شناسی مقوله مهاجران در ایران می‌پردازد، مورد بحث و کنکاو قرار می‌گیرد.

همچنین در نشست بیست‌و‌ششم هیات نمایندگان اتاق تهران، گزارشی در رابطه با نتایج ارزیابی اتاق تهران در طرح ترازسنجی اتاق‌های سراسر کشور ارائه می‌شود.

بیست‌و‌ششمین نشست هیات نمایندگان اتاق تهران، فردا سه‌شنبه 30 شهریورماه از ساعت 7 صبح با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مربوط به کرونا و حضور حداقلی افراد برگزار می‌شود و فعالان اقتصادی، کارشناسان و خبرنگاران می‌توانند این جلسه را به صورت آنلاین و از طریق پخش زنده روی سایت اتاق تهران به نشانی www.tccim.ir  و همینطور صفحه رسمی اتاق تهران روی اینستاگرام به حساب کاربری tccim.pr رصد کنند.

 


با اتاق تهران همراه شوید

آپارات اتاق تهران
توئیتر اتاق تهران
اینستاگرام اتاق تهران
تلگرام اتاق تهران
پادکست و کتاب صوتی اتاق تهران
استودیوی اتاق تهران

[صفحه چاپ]

ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر