اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

برگزاری6 دوره آموزشی در حوزه های بازرگانی، دیجیتال مارکتینگ و مالیات

تاريخ 1400/04/23 ساعت 13:17

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران دوره های آموزشی«مهارت های بازرگانی»،«مدیریت خرید و سفارشات خارجی»،«دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های مربوط به صادرات فراورده‌های نفتی»،«اصول تنظیم قراردادهای تجاری با تاکید بر قراردادهای صادراتی»،«دیجیتال مارکتینگ» و دوره آموزش «دادرسی مالیاتی و لایحه نویسی» را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران در ادامه برنامه‌ریزی آموزشی برای توسعه دانش و مهارت افزایی فعالان اقتصادی 6 دوره آموزشی را برای ماه پیش‌رو تدارک دیده است. براساس این برنامه‌ریزی «دورهای مهارت های بازرگانی»،«مدیریت خرید و سفارشات خارجی»،«دستورالعمل ها و بخشنامه های مربوط به صادرات فراورده های نفتی»،«اصول تنظیم قراردادهای تجاری با تاکید بر قراردادهای صادراتی»،«دیجیتال مارکتینگ» و دوره آموزش «دادرسی مالیاتی و لایحه نویسی» برگزار می‌شود.

دوره آموزشی آنلاین جامع مهارت های بازرگانی

دوره آموزشی آنلاین جامع مهارت های بازرگانی از نهم مردادماه آغاز شده و طی 50 ساعت در روزهای شنبه و دوشنبه از ساعت 16 الی 19 برگزار می‌شود. سرفصل­های آموزشی در این دوره که توسط جمعی از اساتید برجسته حوزه بازرگانی ارائه می‌شود شامل مفاهیمی چون کلیات تجارت بین المللی، سیستم طبقه بندی کالا HS، اینکوترمز 2020، لینکدین، حمل و نقل بین المللی، آشنایی با فرایند گام به گام واردات، آشنایی با فرایند گام به گام صادرات، مقررات گمرکی وEPL، ثبت سفارش خواهد بود.

دوره آموزشی مدیریت خرید و سفارشات خارجی

موسسه آیتک، یک دوره آموزشی با عنوان«مدیریت خرید و سفارشات خارجی» را نیز در ماه مرداد برگزار می‌کند.این دوره آموزشی به صورت آنلاین برگزار شده و آغاز آن از دهم مردادماه خواهد بود. روزهای برگزاری این دوره، یکشنبه‌ها و سه شنبه‌ها از ساعت 16 الی 19 تعیین شده است. سرفصل‌های آموزشی در این دوره موضوعاتی چون، ساماندهی کسب وکار فردی و شرکتی، محاسبه حقوق ورودی و مالیات،نوع کالای وارداتی، مطالعه پروفرما و مندرجات آن،کارت بازرگانی حقیقی و حقوقی،ثبت سفارش در سایت ntsw،انتخاب رشته فعالیت در کارت بازرگانی بر اساس نوع کالای وارداتی، بیمه حمل و نقل، پرداخت در سیستم بانکی و حواله ارزی و قوانین گمرکی و مقررات صادرات و واردات را در برمی‌گیرد.

دوره آموزشی دستورالعمل ها و بخشنامه های مربوط به صادرات فراورده های نفتی

 شروع دوره آموزشی «دستورالعمل ها و بخشنامه های مربوط به صادرات فراورده های نفتی» هم از یازده مردادماه بوده و این دوره طی 8 ساعت در روزهای دوشنبه برگزار می شود. تبیین دستورالعمل پیشگیری و مبارزه با قاچاق فرآورده های نفتی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، تشریح بخشنامه های صادره از گمرک ایران در خصوص صدور فرآورده های نفتی،استاندارد سازی فرآورده های نفتی و سامانه های مرتبط با صدور فرآورده های نفتی نظیر ثامن و چگونگی اظهار فرآورده های نفتی در سامانه EPLاز جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره خواهد بود.

دوره آموزشی اصول تنظیم قراردادهای تجاری با تاکید بر قراردادهای صادراتی

این دوره آموزشی از 17 مرداد آغاز شده و روزها و ساعات برگزاری آن، یکشنبه ها و سه شنبه ها از ساعت 16 الی 19 خواهد بود. موضوعاتی از قبیل فرآیند انجام مذاکرات با رویکرد حقوقی و قراردادی،فرم قراردادهای بین المللی،شروط قراردادهای بین المللی،بررسی تعهدات در قراردادهای بین المللی،تضامین، قانون حاکم، فورس ماژور و عدم افشاء اطلاعات،بایسته های حقوقی در صادرات،بررسی نمونه قرارداد صادراتی و خاتمه و فسخ قرارداد را جزو سرفصل‌های آموزشی این دوره است.

دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران ، یک دوره آموزشی نیز با عنوان«دیجیتال مارکتینگ» برگزار می‌کند.این دوره از ششم شهریور ماه آغاز شده و در روزهای شنبه و دوشنبه از ساعت 17 الی 20 برگزار می‌شود. ارکان اصلی دیجیتال مارکتینگ و مفاهیم ‌آن، شناخت بازار در اینترنت، بازاریابی درونگرا، معرفی ابزارهای عملیاتی برای دیجیتال مارکتینگ، معرفی ابزار صفحه فرود، نحوه کار با گوگل ترندز جهت تحقیقات بازار،تکنیک‌های ایمیل مارکتینگ و خصوصیات آن و نحوه کار با پنل ایمیل مارکتینگ، تکنیک‌های تولید محتوا، تعریف الگوریتم‌های گوگل، انواع کمپین دیجیتال مارکتینگ و نحوه طراحی و اجرای یک کمپین و نقش ایده پردازی در شکل گیری یک کمپین دیجیتال مارکتینگ از جمله موضوعاتی است که در این دوره تبیین خواهد شد.

دوره آموزش دادرسی مالیاتی و لایحه نویسی

 دوره دیگری که در شهریور ماه برگزار می‌شود، دوره آموزش«دادرسی مالیاتی و لایحه نویسی» خواهد بود. شروع این دوره از سوم شهریور ماه بوده و طی 6 ساعت در روزهای چهارشنبه از ساعت 16 الی 19 برگزار می‌شود. در این دوره ارکان دادرسی مالیاتی، فرایند دادرسی مالیاتی، فرایند دادرسی در دیوان عدالت اداری و قانون دیوان عدالت اداری و مختصری از قانون آیین دادرسی مدنی و اصول تحریر لوایح مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

علاقه‌مندان به حضور دراین دوره‌های آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

 • ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از سایر دوره‌ها

 

 


با اتاق تهران همراه شوید

آپارات اتاق تهران
توئیتر اتاق تهران
اینستاگرام اتاق تهران
تلگرام اتاق تهران
پادکست و کتاب صوتی اتاق تهران
استودیوی اتاق تهران

[صفحه چاپ]

ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر