اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره‌های آموزشی لجستیک، ترخیص‌کاری و تجارت خارجی 1400

تاريخ 1400/04/19 ساعت 13:56

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران(آیتک) دوره‌های آموزشی «حمل و نقل و لجستیک بین المللی»،« ترخیص کار حرفه‌ای» و «فرصت ها و تهدیدهای صادرات و واردات در 1400» را برگزار می‌کند.

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران سه دوره آموزشی را برای توانمندسازی و آشنایی اعضای اتاق و متقاضیان ورود به حوزه تجارت برنامه ریزی کرده است. بر این اساس سه دوره آموزشی و کاربردی «حمل و نقل و لجستیک بین المللی»،« ترخیص کار حرفه‌ای» و «فرصت ها و تهدیدهای صادرات و واردات در 1400» برگزار می شود.

دوره آموزشی کاربردی و عملیاتی حمل ونقل و لجستیک بین المللی

 دوره آموزشی کاربردی و عملیاتی حمل و نقل و لجستیک بین المللی از 27 تیرماه آغاز شده و طی 21 ساعت در روزهای یکشنبه از ساعت 16 الی 19 برگزار می‌شود. همچنین موضوعاتی از قبیل مفاهیم عمومی حمل ونقل و لجستیک بین‌المللی، واژگان کلیدی در حمل و نقل و لجستیک بین المللی، انواع خدمات در حمل و نقل و لجستیک بین المللی،سازمان های مرتبط با حمل و نقل و لجستیک بین المللی، قوانین و مقررات مرتبط با فرایند حمل و نقل و لجستیک بین المللی، اسناد حمل و نقل و لجستیک بین المللی و ابزارهای حمل و نقل و لجستیک بین المللی به عنوان سرفصل‌های آموزشی این دوره تبیین می‌شود.

دوره آموزشی ترخیص کار حرفه‌ای

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهراندوره آموزشی «ترخیص کار حرفه ای» را نیز از 18 مرداد ماه آغاز کرده و این دوره طی 20 ساعت آموزشی در روزهای دوشنبه از ساعت 16 الی 19 برپا خواهد بود. تعاریف و اصطلاحات مرتبط نظیر اظهار کالا، اظهار خلاف واقع، اماکن گمرکی، قلمرو گمرکی، حقوق ورودی، صاحب کالا، ترخیص، تضمین،تکالیف و مسئولیت های صاحبان کالا در گمرک، حقوق مکتسب واردکنندگان و صادرکنندگان، مقررات مربوط به ارزش گذاری کالا در گمرک، انواع رویه های گمرکی و اسناد مورد نیاز جهت انجام تشریفات گمرکی جهت کالای وارده به کشور، انواع رویه های گمرکی صادراتی و فرآیند انجام تشریفات، تشریفات قبل از اظهار، معافیت ها و ممنوعیت های گمرکی و وظایف و مسئولیت های کارگزاران گمرکی از جمله موضوعاتی است که در این دوره آموزشی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

دوره آموزشی فرصت ها و تهدیدهای صادرات و واردات در 1400

 همچنین دوره آموزشی با عنوان« فرصت ها و تهدیدهای صادرات و واردات در 1400» نیز در 24 مردادماه از ساعت 16 الی 19 برگزار می‌شود. در این دوره آموزشی روش های کسب درآمد از صادرات و واردات در سال 1400‌ آموزش داده شده و پتانسیل های صادرات و واردات در سال 1400 با توجه به توافق نامه های اخیر تجاری و روشهای ترخیص کالا در سال 1400با توجه به تغییرات اعمال شده بیان می‌شود.

علاقه‌مندان به حضور دراین دوره‌های آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

 • ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از سایر دوره‌ها

 

 


با اتاق تهران همراه شوید

آپارات اتاق تهران
توئیتر اتاق تهران
اینستاگرام اتاق تهران
تلگرام اتاق تهران
پادکست و کتاب صوتی اتاق تهران
استودیوی اتاق تهران

[صفحه چاپ]

ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر