فوتبالیست‌ها در اتاق بازرگانی تهران

آقای گل جهان برای تمدید کارت بازرگانی خود به اتاق تهران رفت

تاريخ 1400/04/15 ساعت 13:02

علی دایی که از سال 1388 از اتاق بازرگانی تهران برای فعالیت‌های اقتصادی خود کارت بازرگانی گرفته، برای تمدید اعتبار کارت خود به اتاق تهران مراجعه کرد تا مشکلات اداری تمدید کارتش را برطرف کند. علاوه بر دایی تعداد دیگری از فوتبالیست‌های مشهور کشور از جمله کاپیتان‌های تیم ملی فوتبال مانند محمد خاکپور، احمدرضا عابدزاده، افشین پیروانی و ... نیز از اتاق تهران کارت بازرگانی دریافت کرده‌اند.

آقای گل فوتبال جهان با مراجعه به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برای تمدید کارت بازرگانی خود اقدام کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که علی دایی در روزها و هفته‌های گذشته به دلیل نزدیک شدن و در نهایت رسیدن فوتبالیست مطرح پرتغالی، کریستیانو رونالدو، به رکورد تعداد گل‌های ملی‌ او در صدر اخبار ورزشی ایران و جهان قرار داشت. در حال حاضر علی دایی و کریستیانو رونالدو با به ثمر رساندن 109 گل ملی در دنیا رکورددار هستند.

علی دایی نخستین بار در سال اردیبهشت ما 1388 برای دریافت کارت بازرگانی به اتاق تهران مراجعه کرد و این حضور او به واسطه اخبار حاشیه‌ای پیرامون او بسیار جنجالی شد. او حدود یک ماه قبل از حضور در اتاق تهران از سرمربی‌گری تیم ملی اخراج شده بود؛ اخراجی که بسیاری از جمله خود او آن را نه به دلایل فوتبالی که به دلایل سیاسی و خواست رئیس وقت دولت می‌دانند. حضور دایی پس از بیش از یک ماه بی‌خبری در اتاق تهران برای دریافت کارت بازرگانی توجه بسیاری از رسانه‌ها را به خود جلب کرد.

علی دایی که فعالیت‌های اقتصادی زیادی در حوزه‌های مختلف از صنعت پوشاک و البسه ورزشی گرفته تا طلا و جواهر دارد، دوباره برای تمدید کارت بازرگانی خود که چند سالی فاقد اعتبار بود به اتاق بازرگانی تهران مراجعه کرد تا با تکمیل مدارک و رفع اشکالات پرونده‌اش، دوباره کارت بازرگانی خود را به جریان بیندازد.

سابقه حضور فوتبالیست‌های کشورمان در اتاق تهران برای دریافت و تمدید کارت بازرگانی محدود به علی دایی نیست و احمدرضا عابدزاده، محمد خاکپور، علیرضا منصوریان، افشین پیروانی و .... نیز در مقاطعی عضو جامعه فعالان اقتصادی بخش خصوصی بوده و فعالیت‌هایی در این حوزه داشته‌اند.

 

 

 

 

 


با اتاق تهران همراه شوید

آپارات اتاق تهران
توئیتر اتاق تهران
اینستاگرام اتاق تهران
تلگرام اتاق تهران
پادکست و کتاب صوتی اتاق تهران
استودیوی اتاق تهران

[صفحه چاپ]

ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر