انتخابات هیات رئیسه جدید کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق تهران برگزار شد

رای اعتماد اعضا به هیات رییسه دوره اول

تاريخ 1400/04/14 ساعت 11:07

با برگزاری انتخابات هیات رئیسه جدید کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق تهران طی روز دوشنبه، پرونده تعیین ترکیب هیات رئیسه دور دوم کمیسیون‌های اتاق تهران بسته شد.

 به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، در این انتخابات و با رای فعالان اقتصادی در حوزه سلامت، محمود نجفی‌عرب برای دوره دوم این کمیسیون در جایگاه ریاست ابقا شد.
همچنین هاله حامدی‌فر عضو هیات نمایندگان اتاق تهران به عنوان نایب رئیس اول و ابوالفتح صانعی رئیس هیات مدیره انجمن تجهیزات پزشکی در مقام نایب رئیس دوم این کمیسیون انتخاب شدند.
پس از این انتخابات، محمود نجفی‌عرب در سخنانی بازنگری در قانون سال ۱۳۳۴ که به گفته وی پیش‌نویس آن از سوی کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق تهران تدوین شده، جزو اولویت‌های کاری دوره دوم این کمیسیون عنوان کرد. وی همچنین بحث و بررسی روی تعیین اساسنامه سازمان غذا و دارو در دستورکار کمیسیون قرار خواهد گرفت تا به گفته وی این سازمان در جایگاه اصلی خود که رگولاتوری است قرار گیرد. رئیس کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق تهران در عین حال ادامه تلاش‌‌ها برای تعیین تکلیف موضوع IRC را از دیگر برنامه‌های کمیسیون در طول دوره دو ساله پیش‌رو عنوان کرد.

 

 

 

 


با اتاق تهران همراه شوید

آپارات اتاق تهران
توئیتر اتاق تهران
اینستاگرام اتاق تهران
تلگرام اتاق تهران
پادکست و کتاب صوتی اتاق تهران
استودیوی اتاق تهران

[صفحه چاپ]

ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر