کتاب «کنجکاوی موشکافانه» توسط اتاق بازرگانی تهران منتشر شد

فرصتی برای آگاهی بیشتر

تاريخ 1400/04/12 ساعت 10:23

اتاق بازرگانی تهران به تازگی کتاب «کنجکاوی موشکافانه» از موسسه اکونومیست را با مجوز ناشر، ترجمه و به بازار کتاب ارائه کرده است که می‌تواند منبعی از اطلاعات و داده برای خوانندگان مشتاق به علم اقتصاد باشد.

 تازه‌ترین کتاب منتشر شده توسط اتاق بازرگانی تهران یکی از محبوب‌ترین کتاب‌های موسسه اکونومیست است؛ این کتاب تحت عنوان «کنجکاوی موشکافانه» به بررسی و تحلیل پدیده‌های مختلف از اقتصاد تا علوم پایه می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، کتاب توسط تیم نویسندگان اکونومیست و براساس نظرسنجی‌های دوره‌ای در مورد علاقه مخاطبان به خواندن مطالب جدید طراحی شده‌است. شیوه نگارش کتاب به این ترتیب است که در هر فصل تعدادی سوال مطرح می‌شود و محققان اکونومیست براساس بررسی‌هایشان به این سوالات پاسخ می‌دهند. در این کتاب می‌توانید اطلاعاتی در مورد وضعیت اقتصادی کشورها، بحران‌های بزرگ اقتصادی و بسیاری مسائل دیگر به دست آورید.

نویسندگان کتاب به‌طور خاص سعی کرده‌اند که محتوای این کتاب برای فعالان اقتصادی و اقتصاددانان مناسب و آموزنده باشد. به همین دلیل لحن و شیوه روایت کمی پیچیده‌تر از دیگر کتاب‌های عمومی اکونومیست است. با این حال تنوع در موضوعات مورد بررسی چنان فراگیر است که سختی نسبی لحن نگارش را پوشش می‌دهد. ضمن اینکه کتاب تلاش کرده، محتوای خود را براساس منابع معتبر تنظیم کند.

برای مطالعه کتاب کنجکاوی موشکافانه می‌توانید نسخه پی‌دی‌اف آن را از بخش کتابخانه در سایت اتاق تهران به صورت رایگان دریافت و مطالعه کنید. هم‌چنین اگر علاقه‌مند به مطالعه نسخه ای‌بوک (E-book) هستید، می‌توانید کتاب را در کتابخوان اتاق تهران مطالعه کنید. نسخه فیزیکی کتاب نیز در اتاق تهران موجود و قابل خریداری است.

مطالعه نسخه پی‌دی‌اف یا خرید نسخه فیزیکی

مطالعه در کتابخوان اتاق تهران


با اتاق تهران همراه شوید

آپارات اتاق تهران
توئیتر اتاق تهران
اینستاگرام اتاق تهران
تلگرام اتاق تهران
پادکست و کتاب صوتی اتاق تهران
استودیوی اتاق تهران

[صفحه چاپ]

ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر