اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره جامع آموزش داوري داخلي

تاريخ 1400/04/09 ساعت 09:36

دوره جامع «آموزش داوري داخلي» از 21 تیرماه آغاز می‌شود.

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) با همکاری پژوهشگاه قوه قضائیه دوره جامع «آموزش داوري داخلي» را برگزار می‌کند.

اتاق تهران که به منظور کمک به حل و فصل اختلافات تجاری داخلی و خارجی فعالان اقتصادی، اقدام به راه اندازی مرکز داوری کرده، برای توسعه دانش داوری در کشور نیز برگزاری دوره‌های آموزشی را در دستور کار قرار داده است. بر همین اساس، موسسه آموزش اتاق تهران، دوره جامع آموزش داوري داخلي را با همکاری پژوهشگاه قوه قضائیه برگزار کرده و این دوره از 21 تیرماه آغاز می‌شود. مدت این دوره 16 ساعت آموزشی بوده و روزها و ساعات برگزاری آن نیز دوشنبه ها ساعت 16 تا 20 خواهد بود.

مفهوم داوری و تفاوت آن با سایر روش‌های حل و فصل اختلاف، انواع داوری، موافقتنامه داوری و نحوه تنظیم آن، شیوه و تشریفات رسیدگی داوری، نحوه صدور رأی داوری و اجرای آن و نظارت و حمایت قضایی بر روند داوری از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره بوده و وکلای دادگستری، کارآموزان وکالت، اعضای اتاق بازرگانی تهران و مدیران حقوقی شرکت های دولتی و خصوصی مخاطبان آن هستند.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

 • ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از سایر دوره‌ها

 

 

 


با اتاق تهران همراه شوید

آپارات اتاق تهران
توئیتر اتاق تهران
اینستاگرام اتاق تهران
تلگرام اتاق تهران
پادکست و کتاب صوتی اتاق تهران
استودیوی اتاق تهران

[صفحه چاپ]

ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر