اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی رموز موفقیت در صادرات و واردات

تاريخ 1400/01/18 ساعت 11:20

 اتاق تهران دوره آموزشی «رموز موفقیت در صادرات و واردات»را برگزار می‌کند.

 تقویم آموزشی اتاق تهران در سال1400 با برگزاری دوره آموزشی «رموز موفقیت در صادرات و واردات» آغاز می‌شود. این دوره آموزشی مهارت محورکه با هدف توسعه دانش و توانمندسازی فعالان اقتصادی برای حضور در بازارهای بین‌المللی طراحی شده، قرار است به صورت مجازی و در روزهای 29 و 30 فروردین ماه از ساعت16 الی 20 برگزار شود.

 همچنین موضوعاتی چون تکنیک‌های مذاکرات و اصول تنظیم قراردادهای تجاری، اصطلاحات پرکاربرد تجارت، مقررات مهم صادرات و واردات، مدیریت پرداخت‌های بین المللی، رویه‌های گمرکی واردات و صادرات، فرصت‌ها و محدودیت‌های صادراتی، قوانین و مقررات ارزی کشور و فرآیند نقل و انتقالات ارزی از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره است که طی 8 ساعت و  در دو جلسه ارائه می‌شود.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

 • ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از سایر دوره‌ها


با اتاق تهران همراه شوید

آپارات اتاق تهران
توئیتر اتاق تهران
اینستاگرام اتاق تهران
تلگرام اتاق تهران
پادکست و کتاب صوتی اتاق تهران
استودیوی اتاق تهران

[صفحه چاپ]

ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر