معاون کسب وکار اتاق تهران خبر داد

اتاق تهران پایگاهی مطمئن برای ارائه مشاوره‌های تخصصی به کسب‌وکارها

تاريخ 1399/12/13 ساعت 09:48

اتاق تهران در هفت حوزه مالیاتی، تأمین اجتماعی و قوانین کار، بانکی، اصلاح ساختار امور مالی، محیط‌زیست، ورشکستگی، بازرگانی و گمرکی مشاوره تخصصی و رایگان به فعالان اقتصادی ارائه می‌کند.

هومن حاجی‌پور، معاون کسب وکار اتاق تهران با بیان اینکه این معاونت به مرکز مشاوره‌های تخصصی کسب‌وکار تبدیل شده است، از ارائه مشاوره‌های تخصصی در حوزه‌های مالیاتی، تأمین اجتماعی و قوانین کار، بانکی، اصلاح ساختار امور مالی، محیط‌زیست، ورشکستگی، بازرگانی و گمرکی خبر داد.

حاجی‌پور با اعلام این مطلب گفت: در راستای اهداف کلان اتاق تهران، معاونت کسب‌وکار به عنوان بازوی اصلی ارتباط اتاق با کسب‌وکارها و فعالان اقتصادی و نیز در جهت نیل به مأموریت‌های سازمانی خود، طی سالیان متوالی، اقدام به ارائه مشاوره‌های تخصصی کرده است.

او افزود: این مرکز با در اختیار داشتن مشاوران مجرب دارای دانش علمی و تجربه عملی به طور رایگان به ارائه مشاوره در خصوص حوزه‌های مالیاتی، تأمین اجتماعی و قوانین کار، بانکی و اصلاح ساختار امور مالی، محیط‌زیست، ورشکستگی، بازرگانی و گمرکی به اعضای محترم اتاق، می‌پردازد.

معاون کسب‌وکار اتاق تهران، افزود: مدیران و صاحبان کسب‎وکار می‌توانند از طرق مختلف، اعم از مراجعه حضوری، تماس تلفنی، ارسال ایمیل، درج سؤال در سایت اتاق و ارسال نامه، از این خدمات بهره‌مند شوند. همچنین با توجه به تجربیات ارزشمندی که این مرکز بر اساس مشاوره‌های گوناگونی که طی سالیان طولانی به اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه کرده است، امکان برگزاری نشست‌های حضوری و مجازی با تشکل‌ها، انجمن‌ها، مراکز علمی مرتبط و اعضا بنگاه‌های اقتصادی و طرفین ذی‌نفع این بنگاه‌ها نیز وجود دارد.

او درباره چگونگی ارزیابی کمی و کیفی عملکرد مشاوران این مرکز، افزود: از آنجایی که سطح رضایت مراجعان، به عنوان یکی از مبانی اصلی و مهم برای این مرکز مشاوره در نظر گرفته شده است، لذا در این خصوص طرح پایش کمی و کیفی این مشاوران را طی همکاری با مؤسسه آیتک اتاق تهران شروع کرده است. در این زمینه اقدامات مناسبی برای برگزاری دوره‌های آموزشی و سپس اخذ آزمون و ارائه گواهی معتبر به مشاوران شروع شده و مرحله اول این پایش برای مشاوران و نمایندگان حوزه تأمین اجتماعی با موفقیت انجام شد.

حاجی‌پور ضمن تأکید بر اهمیت جایگاه مشاور و دریافت مشاوره، اعلام کرد که اعضای اتاق تهران و همچنین تشکل‌های گوناگون اقتصادی می‌توانند با استناد به سابقه خوب و تأثیرگذار این مرکز در ارائه خدمات تخصصی، مشکلات و مسائل مدنظر خود را با این مرکز در میان گذاشته و درخواست راهنمایی کنند.

 او گفت: مشاوران این مرکز، در اسرع وقت و با بیشترین کیفیت، پاسخی مناسب مبتنی بر مستندات علمی، قانونی و اجرایی به متقاضیان ارائه خواهند کرد.

مشاوران این مرکز عبارتند از:

امور مالیات: آقایان پیمان دارابیان، عباس خدر و محمد اربابی‌فر

امور تأمین اجتماعی و قوانین کار: خانم صغرا علی‌آبادی و آقای سید جلال کامران

امور بانکی: آقای غلامحسین ملک‌لو

امور بازرگانی و گمرکی: آقای هومن حاجی‌پور، آقای سید محمود بهشتیان و آقای علی معقولی

اصلاح ساختار مالی شرکت‌ها: آقای میرحسین ملایری

محیط‌زیست: آقای مهرداد کتال محسنی

ورشکستگی: آقای امیر کرمانشاهی

بر این اساس، متقاضیان دریافت مشاوره، برای کسب اطلاعات بیشتر با معاونت کسب‌وکار اتاق تهران به شماره تلفن 88714472 و 88714472 یا مرکز تماس اتاق تهران به شماره 1866 تماس حاصل کنند. همچنین اعضا و مدیران تشکل‌های اقتصادی می‌توانند سؤالات و مسایل موردنظر خود را با مراجعه به بخش مشاوره سایت اتاق تهران به آدرس اینترنتی زیر به صورت آنلاین و مستقیم مطرح کنند.

http://www.tccim.ir/consultation_menu.aspx

 

 

 

 


با اتاق تهران همراه شوید

آپارات اتاق تهران
توئیتر اتاق تهران
اینستاگرام اتاق تهران
تلگرام اتاق تهران
پادکست و کتاب صوتی اتاق تهران
استودیوی اتاق تهران

[صفحه چاپ]

ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر