اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می کند

دوره های آموزشی شناسایی ظرفیت های تجاری پس از کرونا و روانشناسی مذاکره

تاريخ 1399/06/23 ساعت 11:02

اتاق تهران دو دوره آموزشی«اصول جهانی بازاریابی و شناسایی ظرفیت های تجاری پس از کرونا» و «روانشناسی مذاکره»را برگزار می کند.

 اتاق تهران دو دوره آموزشی«اصول جهانی بازاریابی و شناسایی ظرفیت های تجاری پس از کرونا» و «روانشناسی مذاکره»را نیز به تقویم آموزشی خود در فصل پاییز افزود. اتاق تهران که در طراحی دوره های آموزشی، نیم نگاهی نیز به مسایل روز دارد، این بار طی یک دوره آموزشی قرار است، اصول بازاریابی و شناسایی ظرفیت های تجاری در شرایط کرونا را با فعالان اقتصادی در میان بگذارد و البته در دوره آموزشی دیگری که قرار است در مهرماه برگزاری شود، وارد حوزه روانشناسی مذاکرات تجاری خواهد شد. 

اصول جهانی بازاریابی و شناسایی ظرفیت های تجاری پس از کرونا

دوره آموزشی «اصول جهانی بازاریابی و شناسایی ظرفیت های تجاری پس از کرونا» به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت مجازی برگزار شده و روزهای برگزاری آن، سه شنبه ها 15 ، 22 مهرماه از ساعت 14 الی 18 خواهد بود.

سرفصل های آموزشی این دوره نیز مفاهیمی چون مطالعات بازار،اصول تخصصی شناخت ساختار بازار و شناسایی بازار های پرکشش، تکنیک های شناسایی موج ها و نوسانات و بحران های مثبت و منفی بازار، اصول شناسایی ظرفیت های تجاری بازار، تکنیک های شناخت بازار های پر کشش، روش های تحلیل بازارهای بی ثبات و ناآرام و اصول حرفه ای بخش بندی بازار و تعیین بازار هدف را دربرمی گیرد.

 

روانشناسی مذاکره

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران دوره آموزشی« روانشناسی مذاکره» را طی8 ساعت و در دو جلسه به صورت حضوری برگزار می کند که روزهای برگزاری آن، یکشنبه ها 13 و 20 مهر ماه از ساعت 15 لغایت 19 خواهد بود.

تعریف مذاکره، روش های تصمیم گیری، تعریف ارتباطات، هوش هیجانی،اجزای فرآیند ارتباط، عزت نفس و اعتماد بنفس، سطوح ارتباط و عوامل موثر ،انواع مذاکره، اصول برقراری ارتباط موثر،قوانین برقراری ارتباط شفاف و مهارت های برقراری ارتباط موثر از جمله سرفصل های آموزشی این دوره تعیین شده است.

 

 علاقه‌مندان به حضور در این دوره های آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

ثبت‌نام آنلاین و آگاهی از سایر دوره‌ها

 


 

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر