مدیر فناوری اطلاعات اتاق تهران خبر داد

راه‌اندازی وب‌سایت راهنمای تجاری اتاق تهران

تاريخ 1399/06/23 ساعت 13:38

مدیر فناوری اطلاعات اتاق تهران از به روز‌رسانی وب‌سایت راهنمای تجاری اتاق تهران و بارگزاری اطلاعات مربوط به رشته‌های فعالیت و محصولات بنگاه‌های عضو اتاق تهران بر اساس کدینگ ISIC (سیستم بین‌المللی طبقه‌بندی استاندارد صنایع) روی این سامانه خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، علی احمدی با اشاره به اینکه پروژه گردآوری اطلاعات اعضای اتاق تهران از دو سال پیش و با همکاری کومپاس بین‌الملل، آغاز شد گفت: بر اساس فرآیند داده‌آمایی صورت گرفته در این پروژه، بیش از 16 هزار رکورد اطلاعاتی اعضای اتاق تهران مورد بررسی قرار گرفته و داده‌های مربوط به رشته‌های فعالیت خدمات و محصولات بنگاه‌های عضو اتاق با جزئیات کامل احصا شده‌ و در حال حاضر در بخش راهنمای تجاری اتاق تهران، قابل دسترس است.

وی با بیان اینکه اطلاعات فعالیت اقتصادی 12 هزار و 500 عضو اتاق تهران منطبق با کدینگ ISIC روی این سامانه بارگذاری شده، افزود: در حال حاضر، 4121 عنوان فعالیت با کدینگ کومپاس و 364 عنوان با کدینگ ISIC روی وب‌سایت راهنمای تجاری اتاق تهران به نشانی http://dir.tccim.ir  قابل دسترس برای عموم و فعالان اقتصادی است.

به گفته وی، با به روزرسانی سامانه راهنمای تجاری اتاق تهران، امکان شناسایی تولیدکنندگان محصولات و ارائه‌دهندگان خدمات از بخش‌خصوصی فراهم شده‌است.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر