اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

دوره آموزشی آشنایی با خدمات بیمه تامین اجتماعی

تاريخ 1399/04/09 ساعت 08:53

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (ITEEC) یک دوره آموزشی با عنوان «آشنایی با خدمات بیمه تامین اجتماعی» برگزار ‌می‌کند.

موسسه آموزش اتاق بازرگانی تهران در ادامه برنامه‌های آموزشی خود به سراغ یکی از موضوعات مهم و پرچالش برای فعالان اقتصادی یعنی مبحث بیمه تامین اجتماعی رفته است، موضوعی که گاهاً به سبب ناآگاهی از قوانین و مقررات و روش‌های اجرایی این سازمان بیمه‌گر مشکلات متعددی را برای فعالان اقتصادی ایجاد می‌کند که می‌توان از آنها اجتناب کرد.

دوره آموزشی «آشنایی با خدمات بیمه تامین اجتماعی» که با هدف ارتقای آگاهی فعالان اقتصادی از مقررات بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی و کاهش مشکلات آنان در مواجهه با این مقررات تدارک دیده شده است، روز هشتم مرداد ماه از ساعت 15 الی 20 برگزار خواهد شد.

شرایط برقراری بازنشستگی عادی و بازنشستگی مشاغل سخت و زیان‌آور، شرایط برقراری بیمه بیکاری، ازکارافتادگی، شرایط لازم برای بهره‌مندی از مستمری فوت، استراحت پزشکی، غرامت دستمزد ایام بارداری، سوابق دوره خدمت سربازی، بیمه‌های اختیاری، مشاغل آزاد، بیمه کارفرمایان و ماده 38 قانون تامین اجتماعی از جمله مباحثی است که مهری آذریون‌پور، به عنوان مدرس این دوره به مخاطبان ارائه خواهد کرد.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت ) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین و اطلاع از سایر دوره ها


با اتاق تهران همراه شوید

آپارات اتاق تهران
توئیتر اتاق تهران
اینستاگرام اتاق تهران
تلگرام اتاق تهران
پادکست و کتاب صوتی اتاق تهران
استودیوی اتاق تهران

[صفحه چاپ]

ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر