اتاق بازرگانی تهران با همکاری سفارت ایتالیا و موسسه آمبروزتی برگزار می‌کند

روابط تجاری ایران و ایتالیا در شرایط جدید اقتصادی

تاريخ 1399/04/08 ساعت 13:10

با یک همکاری سه‌جانبه مسبوق به سابقه، اتاق بازرگانی تهران، سفارت ایتالیا در ایران و موسسه آمبروزتی یک میزگرد تخصصی با محور روابط تجاری ایران و ایتالیا را به صورت مجازی برگزار می‌کنند.

 پس از آنکه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با همکاری موسسه آمبروزتی اجلاس اقتصادی ایران و ایتالیا را در اردیبهشت ماه 1395 برگزار کرد، (اینجا  را بخوانید)

 اکنون یک همکاری دیگر بین این موسسه ایتالیایی بخش خصوصی و اتاق بازرگانی تهران با همراهی سفارت ایتالیا برای برگزاری یک میزگرد تخصصی شکل گرفته است.

این میزگرد تخصصی با هدف بررسی روابط تجاری ایران و ایتالیا با محوریت بخش‌های غیرنفتی، نقش بنگاه‌های کوچک و متوسط و حمایت اتحادیه اروپا از توسعه روابط به صورت مجازی برپا می‌شود.

این میزگرد دو ساعته با مذاکرات دوجانبه تجاری (B2B) در پلت‌فرم مجازی اختصاصی دنبال خواهد شد و فعالان اقتصادی می‌توانند برای از این امکان برای گفت‌وگو و مذاکره با طرف‌های تجاری خود بهره بگیرند.

وضعیت فعلی و چشم‌انداز آینده تجارت دوجانبه ایران و ایتالیا، اهمیت کسب و کارهای کوچک برای توسعه اقتصادی، راهنمای کمک به شرکت‌های کوچک و متوسط در شرایط تحریم و تغییر الگوهای همکاری تجاری در شرایط اقتصادی جدید در این میزگردبه بحث و بررسی گذاشته خواهد شد.

 

شرکت‌کنندگان در این رویداد می‌توانند سوالات خود را در خصوص موضوعات مورد اشاره با سخنرانان میزگرد در میان گذاشته و سپس در پلت‌فرمی که به منظور پیگیری مذاکرات دوجانبه با همتایان کاری ایشان در زمینه‌های مورد اشتراک همکاری طراحی شده است، به صورت اختصاصی و دو به دو به تبادل نظر و گفت‌وگو بپردازند.

میزگرد تخصصی روابط ایران و ایتالیا از ساعت 11:30 روز چهارشنبه مورخ یکم مرداد ماه 1399 با حضور و سخنرانی مقامات عالی‌رتبه دو طرف به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

فعالان اقتصادی که علاقه به حضور در این رویداد دارند می‌توانند با مراجعه به این لینک (اینجا را کلیک کنید

 تا پایان روز 20 تیرماه 1399 فرم ثبت‌نام را تکمیل و ارسال کنند تا لینک شرکت در میزگرد از طریق ایمیل برای ایشان ارسال شود.

در صورت نیاز به دریافت اطلاعات تکمیلی، با معاونت امور بین‌الملل اتاق بازرگانی تهران به شماره 88719011 تماس بگیرید.


با اتاق تهران همراه شوید

آپارات اتاق تهران
توئیتر اتاق تهران
اینستاگرام اتاق تهران
تلگرام اتاق تهران
پادکست و کتاب صوتی اتاق تهران
استودیوی اتاق تهران

[صفحه چاپ]

ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر