اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اتاق بازرگانی تهران ارائه می‌دهد

ابهام‌زدایی از مقررات مالیاتی و آگاهی از تکالیف قانونی

تاريخ 1399/04/07 ساعت 15:49

اتاق بازرگانی تهران به جهت افزایش آگاهی فعالان اقتصادی از تکالیف مالیاتی، ویدئوهای کوتاهی را با موضوع تشریح نکات مهم مالیاتی منتشر می‌کند که در سایت و کانال اتاق تهران قابل تماشا کردن است.

با همکاری روابط عمومی و معاونت کسب‌وکار اتاق بازرگانی تهران، ویدئوهای کوتاه چند دقیقه‌ای برای توضیح و تبیین مهم‌ترین نکات و مسایل مالیاتی و رفع ابهام از فعالان اقتصادی و اعضای اتاق تهران در حال ساخت، تدوین و انتشار است.

در این ویدئوها که در سایت و کانال اتاق بازرگانی تهران، منتشر می‌شود، «پیمان دارابیان» مدیر امور خدمات مالیاتی اتاق تهران، با معرفی خدمات اتاق، به بیان مسایل روز مالیاتی می‌پردازد که می‌تواند در درجه اول مانع از بروز مشکلات مالیاتی شود و در وهله دوم در زمان بروز مشکلات مالیاتی برای بنگاه‌های بخش خصوصی برای حل مساله به کار گرفته شود.

به گفته مدیر خدمات امور مالیاتی اتاق تهران آگاهی از تکالیف مالیاتی، سنگر قانونی فعالان اقتصادی بخش خصوصی است.

واحد امور خدمات مالیاتی اتاق بازرگانی تهران، که ذیل معاونت کسب و کار این اتاق فعالیت دارد، علاوه بر ارائه مشاوره آنلاین و حضوری، نمایندگانی در هیات‌های حل اختلاف مالیاتی دارد که اعضای اتاق تهران می‌توانند از مشاوره و کمک این افراد در هیات‌ها بهره بگیرند. ضمن این که عملکرد این نمایندگان به طور منظم پایش و ارزیابی می‌شود.

در حال حاضر چهار ویدئو در بخش «استودیو اتاق تهران» منتشر شده است که دو ویدئوی اول به معرفی خدمات مشاوره، راهنمای برقراری تماس و حضور نمایندگان اتاق در هیات‌های حل اختلاف مالیاتی اختصاص دارد و در دو ویدئوی دیگر پیمان دارابیان به بیان نکاتی در خصوص مالیات اجاره در قراردادهای رهن کامل و بخشنامه ستاد ملی مدیریت کرونا در مورد تسلیم اظهارنامه و پرداخت مالیات می‌پردازد.

 

این ویدئوها را می‌توانید دراین لینک مشاهده کنید

 


با اتاق تهران همراه شوید

آپارات اتاق تهران
توئیتر اتاق تهران
اینستاگرام اتاق تهران
تلگرام اتاق تهران
پادکست و کتاب صوتی اتاق تهران
استودیوی اتاق تهران

[صفحه چاپ]

ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر