فراخوان شرکت در جشن امین الضرب


درباره جشن امین الضرب
سال گذشته به مناسبت 133 سالگی اتاق بازرگانی تهران برای اولین بار جشن امین الضرب با حضور گسترده کارآفرین کشور برگزار شد. در این جشن از سه کارآفرین برتر با اهدای تندیس امین الضرب و 6 کارآفرین دیگر با اهدای نشان امین الضرب تقدیر به عمل آمد. همچنین در اولین دوره از این جشن گروهی از پیشکسوتان عرصه اقتصاد هم مورد قدردانی قرار گرفتند. اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در راستای تکریم جایگاه کارآفرینی، قصد دارد برای دومین سال متوالی این مراسم را برگزار کند. به همین جهت از کارآفرینان کشور دعوت می شود تا با ثبت نام و تکمیل شاخص های ارائه شده، در داوری این مراسم حضور داشته باشند.

درباره امین الضرب
محمد حسن امین الضرب و فرزند او محمدحسین امین الضرب موسسان مجلس وکلای تجار و اتاق بازرگانی در ایران به شمار می آیند. این خانواده نقش غیرقابل انگاری در توسعه فرهنگ کارآفرینی و تشکل گرایی در کشور داشته اند. به همین جهت اتاق تهران، ضمن گرامیداشت یاد آنها، این مراسم، تندیس، لوح و نشان های جشن را به نام آنها ثبت کرده است.

داوری در جشن امین الضرب
اتاق تهران خود را موظف می داند که انتخاب برگزیدگان این جشن براساس معیارها و شاخص های علمی صورت گیرد. به همین منظور تیم کارشناسی پس از صرف جلسات متوالی و مطالعه الگوهای بین المللی، اقدام به استخراج شاخص های خاص کرده است. کارآفرینان محترم براساس این شاخص ها ارزیابی می شوند و همچنین در نهایت هیات داوری متشکل از صاحب نظران حوزه اقتصادی و خبرگان بخش خصوصی به بحث و بررسی و تبادل نظر برای انتخاب نفرات برتر می پردازند.

گزارشی از برگزاری جشن در سال 95
برای اطلاع از روند برگزاری سال گذشته جشن امین الضرب و همچنین تماشای فیلمها و تصاویر مربوط به این جشن اینجا را کلیک کنید.

برای ثبت نام به جهت داوری در این مراسم مراحل زیر را طی کنید

مرحله اول
لطفا فرم زیر را پرکنید. (موارد ستاره دار الزامیست)
نام و نام خانوادگی: *
نام شرکت: *
سمت: *
شماره ملی: *
شماره کارت بازرگانی:
ادرس پست الکترونیکی: *
شماره تلفن همراه: *
شماره تلفن ثابت: *
وضعیت شرکت در رتبه بندی اتاق بازرگانی: