فراخوان شرکت در جشن امین الضرب


درباره جشن امین الضرب
اتاق تهران برای سومین سال متوالی و به منظور تکریم مقام کارآفرینان امسال هم جشن بزرگ اهدای تندیس، لوح و نشان کارآفرینی امین الضرب به فعالان بخش خصوصی را برگزار می کند. هدف اتاق تهران از این اقدام توسعه نگاه امید و کارآفرینی است. به همین جهت از کارآفرینان کشور دعوت می شود تا با ثبت نام و تکمیل شاخص های ارائه شده، در داوری این مراسم حضور داشته باشند .

درباره امین الضرب
محمد حسن امین الضرب و فرزند او محمدحسین امین الضرب موسسان مجلس وکلای تجار و اتاق بازرگانی در ایران به شمار می آیند. این خانواده نقش غیرقابل انگاری در توسعه فرهنگ کارآفرینی و تشکل گرایی در کشور داشته اند. به همین جهت اتاق تهران، ضمن گرامیداشت یاد آنها، این مراسم، تندیس، لوح و نشان های جشن را به نام آنها ثبت کرده است.

داوری در جشن امین الضرب
اتاق تهران خود را موظف می داند که انتخاب برگزیدگان این جشن براساس معیارها و شاخص های علمی صورت گیرد. به همین منظور تیم کارشناسی پس از صرف جلسات متوالی و مطالعه الگوهای بین المللی، اقدام به استخراج شاخص های خاص کرده است. کارآفرینان محترم براساس این شاخص ها ارزیابی می شوند و همچنین در نهایت هیات داوری متشکل از صاحب نظران حوزه اقتصادی و خبرگان بخش خصوصی به بحث و بررسی و تبادل نظر برای انتخاب نفرات برتر می پردازند.

برای ثبت نام به جهت داوری در این مراسم مراحل زیر را طی کنید

مرحله اول
لطفا فرم زیر را پرکنید. (موارد ستاره دار الزامیست)
نام و نام خانوادگی: *
نام شرکت: *
سمت: *
شماره ملی: *
شماره کارت بازرگانی:
ادرس پست الکترونیکی: *
شماره تلفن همراه: *
شماره تلفن ثابت: *
وضعیت شرکت در رتبه بندی اتاق بازرگانی: