اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران اعلام کرد

پوشیدن ماسک برای مراجعه به اتاق تهران الزامی است

تاريخ 1399/04/13 ساعت 14:58

اتاق بازرگانی تهران اعلام کرد که از روز شنبه چهاردهم تیرماه، تمامی مراجعان به اتاق بازرگانی تهران ملزم به پوشیدن ماسک هستند.

طبق مصوبه دولت در مورد اجباری شدن پوشیدن ماسک از روز ۱۵ تیر ماه برای حضور در هرگونه تجمع، اتاق بازرگانی تهران نیز اعلام کرد که از روز نخست کاری هفته آینده یعنی شنبه ۱۴ تیرماه، پوشیدن ماسک برای افرادی که قصد ورود به ساختمان‌های اتاق تهران را دارند، الزامی است و از ورود افراد بدون ماسک جلوگیری می‌شود.

اتاق بازرگانی تهران از آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور، اقدامات پیشگیرانه‌ای را نظیر تب‌سنجی و توزیع ماسک و دستکش برای حفاظت از کارکنان، اعضا و مراجعان به کار گرفته است. اکنون با توجه به خیز دوباره آمار ابتلا و مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا، اتاق تهران در نظر دارد، تدابیر پیشگیرانه و مراقبتی را مجددا با جدیت پیگیر کند.

از این رو با توجه به مصوبه دولت در مورد اجباری شدن داشتن ماسک در مکان‌های عمومی، استفاده از ماسک برای ورود به اتاق تهران نیز الزامی است و از روز شنبه مراجعان باید برای ورود به اتاق تهران ماسک بر صورت داشته باشند. تب‌سنجی نیز در بدو ورود از تمامی مراجعانی که ماسک دارند انجام خواهد گرفت.

هم‌چنین تمامی جلسات ضروری در اتاق تهران نیز با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پوشش ماسک برگزار می‌شود.