دلچسب کردن محیط نرم افزارهای پرطرفدار در ایران

فالوئر بخرید و راحت تر کالا بفروشید

تاريخ 1397/01/22 ساعت 14:02

حجم بالای استفاده از این شبکه اجتماعی و پیام رسان های خارجی دیگری مثل تلگرام که بیش از 45 میلیون کاربر در ایران دارد باعث شده بعضی فعالان استارت آپی به فکر تسهیل استفاده کاربران ایرانی در این شبکه ها بیفتند.

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی محبوب بین ایرانی هاست آنقدر که از نظر تعداد کاربران فعال در این شبکه بین ده کشور اول قرار دارد. آمارها نشان می دهد که ایرانی ها با 24 میلیون حساب کاربری فعال در این شبکه اجتماعی در رتبه هفتم استفاده از اینستاگرام قرار گرفته اند و پس از ایران، ژاپنی ها، انگلیسی ها و مکزیکی ها با حدودا 20 میلیون حساب کاربری در اینستاگرام فعالیت می کنند. حجم بالای استفاده از این شبکه اجتماعی و پیام رسان های خارجی دیگری مثل تلگرام که بیش از 45 میلیون کاربر در ایران دارد باعث شده بعضی فعالان استارت آپی به فکر تسهیل استفاده کاربران ایرانی در این شبکه ها باشند.

اینستاگرام 98 یکی از این استارت آپ هاست که خدماتی مثل افزایش فالوئر اینستاگرام یا بازیابی حساب های کاربری هک شده را ارائه می کند. این نرم افزار هم چنین رتبه بندی از اینستاگرام ایرانیان ارائه کرده که براساس تعداد فالوئر است. هرچند رتبه های بالا بیشتر به هنرمندان یا کاربران پرحاشیه اینستاگرام تعلق دارد اما مردم عادی هم می توانند با استفاده از خدمات اینستاگرام 98 به جایگاه خوبی در رقابت با حلقه ارتباطی خودشان در این شبکه اجتماعی برسند. شعار اینستاگرام 98 این است که این استارت آپ هر آنچه در دنیای اینستاگرام به آن نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد.

تلگرام شاپ دیگر استارت آپ ایرانی است که با سوژه کردن فرصت خرید و فروش کالا در تلگرام در کانال های مختلف شکل گرفته است. این استارت آپ قرار است فروش در کانال های تلگرامی و گروه ها را امن کند اما چگونه؟ سامانه تلگرام شاپ مدعی است که با استفاده از این سامانه فروشنده محصولات ویترینی از تمام محصولات با قابلیت فروش آنلاین خواهد داشت. زمانی که مشتری با استفاده از این سامانه بخواهد محصولی را بخرد نیاز نیست منتظر بماند تا فروشنده آنلاین شود و سفارش او را ببیند و اطلاعات از وی تقاضا کند، شماره کارت بدهد و سپس مشتری اقدام به پرداخت کند و رسید پرداخت را برای فروشنده بفرستد. سامانه خرید در تلگرام در هر لحظه ای به سفارشات رسیدگی می کند.خرید در تلگرام یک درگاه پرداخت آنلاین در اخیتار طرفداران محصولات قرار می دهد تا به سادگی پرداخت خود را انجام دهند.در دسترس بودن نظرات سازننده ی مشتری های پیشین و مشاهده ی آن ها توسط مشتریان احتمالی محصولات باعث ایجاد اعتماد نسبت به شده و تصمیم گیری به خرید را راحتتر می کند.استفاده از سامانه ی خرید در تلگرام باعث می شود محصولات در نتایج جستجوی گوگل هم  نشان داده شوند.