گزارش ارزشیابی خودرو در تیرماه منتشر شد

کدام کیفیت، کدام خودرو؟

تاريخ 1398/05/28 ساعت 10:01

تنها دو خودروی پژو ۲۰۰۸ و سیتروئن ۳C موفق به کسب ۵ ستاره کیفی شدند

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، گزارش ارزشیابی خودرو در تیرماه امسال را منتشر کرد. گزارش چهارمین ماه دقیقا مانند خردادماه است. نه ستاره کیفیت به خودروها اضافه و نه کم شده است.

گزارش ارزشیابی کیفی خودرو تیر ۹۸، توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتشر شد. در تیر ماه ۱۳۹۸ تعداد ۵۵۲۳۸ دستگاه خودرو تولید گردید که ۹۹ درصد از حجم تولیدات به خودروهای گروه سبک و یک درصد دیگر به خودروهای گروه سنگین اختصاص دارد. خودروهای تولیدی کشور در این ماه، شامل ۴۴ مدل خودرو درگروه سبک و ۱۰ مدل در گروه سنگین است.

در بخش وانت، در سطح قیمتی ۱ خودروی وانت نیو پیکاپ فوتون دیزلی با اخذ ۳ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروی تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص داده است. در این بخش وانت مزدا-کارا 200 دو کابین موفق شد یک ستاره کیفیت به ارزشیابی خود اضافه کند.

 

در بخش خودروی سواری، در سطح قیمتی ۱ خودروی نیو مزدا ۳ با اخذ ۴ ستاره کیفی، در سطح قیمتی ۲ خودروهای پژو ۲۰۰۸ و سیتروئن ۳C با اخذ ۵ ستاره کیفی، در سطح قیمتی ۳ خودروهای۳۰B و چانگان ۳۵CS و در سطح قیمتی ۴ خودروهای تندر ۹۰ پلاس، پژو ۲۰۷ اتوماتیک، پژو SD 207 اتوماتیک، پارس تندر، تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک، پژو ۲۰۷ و دنا پلاس با اخذ ۴ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.

مانند همیشه هم مدل های مختلف سایپا، تیبا، ساینا، سورن، سمند تبریز، پژو پارس کرمانشاه و پژو 405 خراسان تنها دو ستاره کیفیت به دست آوردند.

 

در بخش باری، کامیونت ایسوزو ۸۵NMR، کامیونت ایسوزو K75NPR، کامیونت هیوندای ۶۵HD و کشنده ولوو ۵۰۰ FHبا اخذ ۴ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.

در بخش مسافری هم اتوبوس بین شهری درسا و اتوبوس بین شهری اسکانیا ۴۲۱۲ مارال با اخذ ۴ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند. این خودرو در تیرماه نسبت به خردادماه یک ستاره کیفیت به ارزشیابی خود اضافه کرده است.

 

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر