از سوی مرکز داوری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار شد

همایش آشنایی با حقوق مالیاتی اشخاص حقیقی

تاريخ 1398/03/29 ساعت 15:57

نشست آشنایی با حقوق مالیاتی اشخاص حقیقی با حضور جمعی از صاحبان کسب‌‎و‌کار و فعالان اقتصادی، وکلا و مدیران مالی شرکت‌های خصوصی در ساختمان مرکز داوری اتاق تهران برگزار شد.

این جلسه به دنبال سلسله نشست‌های مرکز داوری اتاق تهران با هدف آشنایی کارآفرینان و صاحبان بنگاه‌ها با مسائل حقوقی و قضایی مرتبط با فعالیت‌های اقتصادی برگزار شد و طی آن، تجار و بازرگانان ضمن آشنایی با قوانین مربوط به اظهارنامه مالیاتی، از الزامات قانونی پیش از ارسال اظهارنامه مالیاتی مطلع شدند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، این نشست طی روز سه‌شنبه هفته جاری در محل ساختمان شماره 3 اتاق تهران برپا شد و تجار و صاحبان کسب‌و‌کار در آستانه مهلت پایانی ارائه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی در 31 خرداد ماه، با نکات حقوقی آشنا شدند که در مراحل تکمیل اظهارنامه مالیاتی آنان تاثیرگذار و کلیدی است.

در این نشست که با استقبال فعالان اقتصادی مواجه شد، فرشید رستگار، مدرس و مشاور امور مالیاتی مرکز داوری اتاق تهران، آخرین نکات و تغییرات مرتبط با تکمیل اظهارنامه مالیاتی را تشریح کرد که مورد توجه شرکت‌کنندگان در این گردهمایی قرار گرفت.

مرکز داوری اتاق تهران که فعالیت آن از دو سال گذشته آغاز شده‌ و مشاوره‌های حقوقی را به فعالان اقتصادی در حوزه‌های مختلف کسب‌و‌کار ارائه می‌دهد، برگزاری همایش‌ها و سمینارهای حقوقی با هدف آشنایی بنگاه‌های اقتصادی و بازرگانان بخش‌خصوصی را نیز در دستورکار دارد.

در همین ارتباط، طی هفته‌های آتی فراخوان همایش آشنایی با حقوق مالیاتی اشخاص حقوقی و شرکت‌ها نیز از سوی این مرکز صادر و به اطلاع اعضای اتاق تهران خواهد رسید.

 

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر