پیام نوروزی مسعود خوانساری، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران

کار را به کاردان بسپارید

تاريخ 1397/12/28 ساعت 14:43

رئیس اتاق بازرگانی تهران در پیامی با تبریک سال نو به تمامی مردم ایران به ویژه اعضای اتاق تهران، کارآفرینان و فعالان اقتصادی بر این نکته تاکید کرد که برای توسعه و پیشرفت باید کار را به کاردان سپرد.

بهار از راه رسیده و جامعه کارآفرینی ایران به آغازی دوباره امیدوار مانده است. فصل سبز و پر از شکوفایی که سرشار از الهام است و صریح‌ترینش اینکه هیچ سردی و خمودگی دائمی نیست و سرانجام قدرت رویش دوباره بر هر عصر یخبندانی پیروز خواهد شد.

سال 97 برای بخش خصوصی ایران مملو از اتفاقاتی بود که شاید نتوان به سادگی آنها را از ذهن پاک کرد اما آموخته‌ایم که هیچ غم و ناگواری دائمی نیست و فهم کرده‌ایم که از دل تمامی ناکامی‌ها می‌توان نشانه‌های امید را یافت و این مفهوم در ذات کارآفرینی نهفته است.  

سال 98 را با چنین چشم‌اندازی آغاز خواهیم کرد. کارآفرینان با هر گرایش سیاسی و با هر اعتقادی برچند اصل باور دارند: باید ماند و ایران عزیز را ساخت و برای این سرزمین اشتغال و ثروت خلق کرد.

می‌دانیم در ماه‌های آینده ممکن است فشار تحریم‌ها افزون‌تر شود اما با درک دقیق آنها می‌توانیم تمام توان مدیریتی کشور را برای احیای دوباره اعتماد عمومی، بازسازی روحیه کارآفرینی و کمک به اقتصاد ملی همراه کنیم.

هرکس به وظیفه خودش عمل می‌کند و مسئولیت ما در بخش خصوصی این است که صادقانه عمل کنیم و هم مشکلات و هم راهکارها را بگویم. با چنین نگاهی، سال پیش رو می‌تواند متفاوت از سال گذشته باشد. فقط باید باور داشت که «کار را به کاردان بسپاریم».


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر