معرفی استارت آپی که می تواند به شما مشاوره کارآفرینی بدهد

کار از شما مشاوره از ما

تاريخ 1397/05/06 ساعت 09:10

مروزه استارت آپ های بسیار زیادی در فضای وب و روی موبایل های هوشمند جا خوش کرده اند که کار اصلی یشان ارائه مشاوره های کارآفرینی، حقوقی، کسب و کار، بازارهای مالی و... است.

استارت آپ ها در کنار اینکه خود موجب کارآفرینی می شوند گاهی با ارائه مشاوره های مختلف و متنوع می توانند همزمان با کارآفرینی به رونق و حفظ مجموعه های دیگر هم کمک کنند. امروزه استارت آپ های بسیار زیادی در فضای وب و روی موبایل های هوشمند جا خوش کرده اند که کار اصلی یشان ارائه مشاوره های کارآفرینی، حقوقی، کسب و کار، بازارهای مالی و... است. استارت آپ هایی که در ایران هم نمونه هایی از آن ها فعال شده است که گاهی در موضوعات تخصصی مشاوره می دهند و گاهی تمام حوزه ها را در بر می گیرند. یکی از این استارت آپ ها الوبیز است که شبکه ای از مشاوران را در حوزه کسب و کار در اختیار دارد. استارت آپی که شعارش این است: با اَلـوبـیـز، در کوتاه‌ ترین زمان ممکن با بهترین‌های کسب و کار ایران مشورت کنید.

برای استفاده از این اپلیکیشن و مشاوره های آن می توایند از نسخه‌های Android, IOS و تحت وب الوبیز استفاده کنید و از مشاوره هایی در حوزه های: ثبت و امور حقوقی با10مشاور، بیمه و قانون کار با 6 مشاور، مالیات و امورمالی با 11 مشاور، بازاریابی و فروش با 9مشاور، تامین مالی و سرمایه‌گذاری با 10مشاور، توسعه کسب و کار با 16مشاور، صادرات و واردات با 4مشاور و مدیریت منابع انسانی با 3مشاور بهره ببرید.

البته دست شما در انتخاب مشاور باز است و مشاوران به روش های مختلفی قابل ارزیابی هستند، شما می توانید از طریق پاسخ های آن ها در پرسش و پاسخ ها و یا رتبه آن‌ها مشاور مورد نیاز خود را پیدا کنید.

پس از دانلود و نصب الوبیز، باید شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا کد تایید از طریق پیامک برای شما ارسال شود. در صفحه اصلی اخبار و اطلاعات جدید در این حوزه قرار دارند. به علاوه در قسمت جست‌وجو بالای صفحه امکان جست‌وجوی مشاوران مورد نظر شما قرار گرفته است. برای طرح سوالات عمومی، می‌توانید در قسمت پرسش و پاسخ سوال خود را در بخش مربوطه برای مثال، راه‌اندازی کسب‌وکار، مالکیت معنوی، مالیات، بیمه، منابع‌ انسانی، قراردادها و غیره مطرح کنید. پس از تایید سوال شما، مشاوران الوبیز به شما پاسخ خواهند داد.

قسمت بعدی این اپلیکیشن، «مشاوره» است که در آن می‌توانید فهرست مشاوران را مشاهده کنید. این فهرست به تفکیک دسته‌بندی و حوزه تخصص نشان داده می‌شود. نام مشاور، عکس پروفایل، حوزه تخصص و هزینه دریافتی مشاور در پروفایل هر یک از مشاوران قید شده ‌و کاربر می‌تواند از همان قسمت به طور مستقیم تماس بگیرد. درصد پاسخگویی مشاور و امتیازاتی که از کاربران دریافت کرده‌اند، در پروفایل مشاوران نمایش داده می‌شود تا به شما در انتخاب یک مشاور مناسب کمک کند.

پس از انتخاب یک مشاور و ورود به پروفایل او، کد مشاور، تخصص‌ها و حوزه‌های فعالیت مشاور، پاسخ‌هایی که به کاربران داده است‌ و نظرات کاربران درباره او ثبت شده است. در بالای این صفحه، تقویم کاری مشاور به تفکیک روز و ساعت نمایش داده شده ‌و کاربر می‌تواند روز و ساعت مورد نظر خود را رزرو کند. کاربر می‌تواند مشاور را با دوستان خود به اشتراک بگذارد، او را به فهرست علاقه‌مندی‌های خود اضافه کند‌ یا برای او پیام بفرستد.

برای رزرو، می‌توانید با لمس گزینه «رزرو‌کن» وارد صفحه‌ای شوید، سپس حداقل زمان مکالمه، اطلاعات تکمیلی و زمانی که مایل هستید مشاور با شما تماس بگیرد‌ را وارد کنید و منتظر شوید که مشاور با شما تماس بگیرد.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر