استارت آپی که تمام وسایل درمانی را در خانه تحویل تان می دهد

از بیمارستان آسوده مرخص شوید

تاريخ 1397/04/25 ساعت 10:35

نحوه کار استارت آپ Xealth اینگونه است: به طور مثال بیماری که به تازگی تحت عمل جراحی زانو بوده، می تواند به صفحه شخصی خود در سایت بیمارستان برود تا دستورالعمل مراقبت های آنلاین خود را دریافت کند. در مجموعه استارت آپ Xealth، بیمار می تواند بسته های درمانی، باند و ... دیگر داروهای مورد نیاز را از طریق آمازون در خانه تحویل بگیرد.

 آمازون و استارت آپ Xealth برنامه ریزی کرده اند تا نسخه پزشکان به بیماران را زمانی که آنها از بیمارستان مرخص شدند به دستشان برساند. سی ان بی سی گزارشی درباره این استارت آپ منتشر کرده است.

طبق این گزارش، آمازون با استارت آپی به نام Xealth صحبت کرده است و حداقل دو شبکه بیمارستانی درباره این پروژه آزمایشی فعالیت می کنند. این بیمارستان ها اجازه می دهند تا تجویز پزشکان برای بیماران از طریق این استارت آپ به خانه آنها تحویل داده شود.

این ایده آزمایشی هنوز در حال بررسی است و قرار است چند ماه آینده شروع به کار کند. Amazon Prime خدماتی با امکان دسترسی آسان برای بیماران به دارو و سایر کالاهای مورد نیاز را فراهم می کند. کسانی که عضو Prime نیستند و یا نمی خواهند از آمازون استفاده کنند هم قادر خواهند بود به این طرح آزمایشی از طریق دیگر ارائه دهندگان دسترسی پیدا کنند.

آمازون در درجه اول درگیر ارائه راهنمایی در مورد چگونگی راه اندازی بسته های نرم افزاری است. اگرچه اقداماتی هم درباره چگونگی دسترسی به تخفیف از طریق بیمه سلامت یا حفظ سلامتی ارائه می دهد.

بیمارستانProvidence  و  دانشگاهPittsburgh Medical Center  (UPMC) هم در استارت آپ Xealth سرمایه گذاری کرده اند. البته هنوز هیچ کدام از این سه سرمایه گذار اظهار نظری نکرده اند.

این طرح آزمایشی برخی دیدگاه های آمازون درباره تلاش برای مقابله با مشکلات مختلف در صنعت سودآور بهداشت و درمان است. آمازون شرکتی با طیف گسترده ای از پروژه هاست. این شرکت هم طرح هایی در فضا دارد و هم در داروخانه اینترنتی PillPack و استارت آپ Xealth فعالیت می کند.

افرادی با بیماری های مزمن و پدران و مادران نوزادان، مشتریان ایده آل برای این غول تجارت الکترونیک هستند. چراکه این دو گروه اغلب نیاز مکرر و فوری به محصولات پزشکی دارند. این طرح آزمایشی هم فرصتی برای تعامل با آنها را به دست می آورد.

برای بیمارستان ها هم این طرح، راهی است تا از رقبای خود متفاوت شوند و تجربه بهتری به مشتریان خود ارائه دهند. این طرح آزمایشی موجب صرفه جویی در زمان بیماران می شود. بیماران می توانند در صورت فراموش کردن دستورالعمل داروها از این استارت آپ استفاده کنند.

نحوه کار استارت آپ Xealth اینگونه است: به طور مثال بیماری که به تازگی تحت عمل جراحی زانو بوده، می تواند به صفحه شخصی خود در سایت بیمارستان برود تا دستورالعمل مراقبت های آنلاین خود را دریافت کند. در مجموعه استارت آپ Xealth، بیمار می تواند بسته های درمانی، باند و ... دیگر داروهای مورد نیاز را از طریق آمازون در خانه تحویل بگیرد.

مورد دیگر استفاده از Xealth برای پدر و مادرهای جدید است. آنها می توانند طیف وسیعی از وسایل مورد نیاز از جمله پوشک و دماسنج را از این طریق تهیه کنند.

بودجه Xealth از طریق سرمایه گذارانی مانند DFJ و Providence و UPMC به 8 میلیون دلار افزایش یافته است.

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر