جهان بی پایان ایده ها

استارت آپ فقط تاکسی یاب نیست

تاريخ 1397/01/29 ساعت 15:46

بررسی استارت آپ های مختلف جهان نشان می دهد که مرزی برای جهان ایده ها وجود ندارد. استارت اپ ها در اروپا به ایده تسهیل کار دیگر کسب وکارها یا مدیریت اطلاعات شکل گرفته اند.

بررسی ایده های استارت آپ های تازه ثبت شده در سایت رتبه بندی استارت آپ ها نشان می دهد که ایده کمک به دیگر کسب وکارها چقدر خریدار دارد. بررسی آمار و اطلاعات، کمک به شناخت مخاطبان،  بازار سنجی و جمع آوری اسناد از ایده های موثر در راه اندازی استارت آپ ها در اروپاست.

Solna  استارت آپی است که در بریتانیا تاسیس شده است. این استارت آپی ابزاری را برای پرداخت سریع در اختیار شرکت های هوشمند قرار می دهد که نتیجه آن اعتماد بیشتر به گردش مالی شرکت است. این استارت آپ با شفاف سازی فاکتورها به کمک صاحبان کسب وکار  آمده تا سلامت مالی را بهبود ببخشند.

Dalia Research  یک استارت آپ آلمانی است. دالیا در توضیح خودش از شناخت مردم سراسر جهان با استفاده از تلفن همراه می گوید. زمانی که سایت این استارت آپ را باز می کنید جمله ای با مضمون در جنگ ایده ها قدرتمند ترین سلاح شناخت مردم است نقش می بیندد. سایت دالیا مدعی است که از سال 2013 به پرسش های زیادی درباره مردم جهان پاسخ داده است. این کسب وکار به عنوان یک کسب وکار خلاقانه در سال 2015 در اروپا  مورد تحسین قرار گرفته است.

Collectizi  با ایده آسان کردن جمع آوری اسناد شکل گرفته است. این استارت آپ به کسب وکارها کمک می کند تا اسناد و مدارک مشتریانشان را به آسانی جمع آوری کنند. کارگزاران، وکلا و شرکت های هوشمند و خلاصه تمام کسب وکارهایی که در زمینه جمع آوری اسناد مبتدی اند، می توانند با اتکا به این استارت آپ فرانسوی به اسناد و مدارکشان شکل دهند.

Zapplan  استارت آپ انگلیسی دیگری است که به طور رایگان برای مدیریت نرم افزارهای ارتباطی در سیستم های اندروید و آی او اس شکل گرفته است. با Zapplan می توانید ارتباطات خانوادگی، کاری و دوستانه در فضای مجازی را مدیریت کنید.

Proxima Data Control استارت آپ کانادایی است که با شعار اطلاعات خودت را بساز، آن را مدیریت کن و از آن استفاده کن شکل گرفته است. این استارت آپ یک ابزار آنلاین است که تلاش می کند در ایجاد، اصلاح، بررسی و به اشتراک گذاری اطلاعات به شما کمک کند.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر