چگونه باید از لحاظ مالی برای راه اندازی کسب و کار خود آماده شوید؟

خرج و مخارجتان را محاسبه کنید

تاريخ 1396/12/21 ساعت 11:34

چطور می توان در سال هزار دلار صرفه جویی کرد؟

 رییس خود بودن برای بسیاری از امریکایی ها یک رویاست. اما رییس خود بودن، کار ساده ای نیست چرا که هم به زمان و هم پول نیاز دارد. سی ان ان مانی گزارشی درباره مدیریت هزینه های مالی برای شروع به کار کسب و کارها منتشر کرده است. راهی که بتوان در آن هزینه ها را کاهش داد و پول بیشتری صرفه جویی کرد.

چند راه برای آماده سازی شروع به کار:

کار روزانه خود را فعلا ترک نکنید

اگر شما از پریدن در دنیای خوداشتغالی مطمئن نیستید، ابتدا گام های کوچک بردارید. از کارهای کوچک شروع کنید و مهمتر از همه مقداری پول کنار بگذارید. در ابتدا پولی از کارهایتان به دست نمی آورید پس مقداری پول نیاز دارید.

شاید در ابتدای شروع به کارخودتان، هیجان زده باشید، اما باید با اطمینان قدم بردارید. این در حالی است که شغل فعلی شما، اولین سرمایه گذاری شما برای شروع کسب و کارتان است. از این پول استفاده کنید تا هزینه های استارت آپ خود را تامین کنید.

این در حالی است که شاید بعضی دانشجویان هیجان زده باشند تا مستقیم از کالج و دانشگاه به راه اندازی استارت آپ خود بروند. اما یک پیشنهاد این است که سرعتتان را کم کنید. استفاده از تجارب کاری افرد دیگر می تواند به شما برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق تر کمک کند.

این موضوع واقعا مهم است که یک تا چند سال برای فرد دیگری کار کنید، چرا که با کار کردن در محیط جمعی شما یک شبکه ایجاد می کنید و سبک کار کردن را یاد می گیرید. همچنین شما یاد می گیرید قبل از اینکه خودتان را مدیریت کنید، پولتان را مدیریت کنید.

پول شخصی و کسب و کارتان را از هم جدا کنید. این کار را از روز اول انجام دهید. هنگامی که یک حساب بانکی جدید برای کسب و کارتان باز می کنید، آن حساب تضمینی برای تامین منابع، سرمایه گذاری ها و مالیات ها می شود، بدون اینکه حساب کاری تان با حساب شخصی تان در هم بریزد.

ملاقات با یک حسابدار هم می تواند پیشنهاد خوبی باشد. اگر در مدیریت پول خود موفق نیستید، یک حسابدار استخدام کنید. برای اینکه در کارتان موفق باشید، باید حساب و کتاب پول هایتان را داشته باشید.

مکان های سرمایه گذاری را با دقت انتخاب کنید. بهترین بخش از شروع کسب و کارتان، زمانی است که پول به دست می آورید. قسمت سخت هم زمانی است که باید تصمیم بگیرید چه کاری انجام دهید.

در شغل های قبلی تان، مالیات، پس اندازها و سایز هزینه ها به طور اتوماتیک انجام می شد. اما حالا به عنوان فردی که کسب و کار خود را  دارد، شما باید محاسبه پولی برای پرداخت مالیات، بیمه، پس انداز بازنشستگی، اجاره و هزینه مواد و دیگر هزینه های کسب و کار را انجام دهید.

با این حال شما باید درآمدتان را حفظ کنید، چرا که به آن برای سرمایه گذاری دوباره در کسب و کارتان نیاز دارید.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر