هزاران خبر و سردرگمی در شبکه های اجتماعی

استارت آپی برای خبرنامه مخصوص شما

تاريخ 1396/12/19 ساعت 10:31

در کنار راه افتادن هزاران کانال رسانه ای و اطلاعات در شبکه های اجتماعی این روزها آپ ها و استارت آپ هایی هم در این فضا و روی گوشی های هوشمند راه اندازی شده اند که کارشان جمع آوری اطلاعات و اخبار از سایت های دیگر و یک کاسه کردن آن ها برای شما است

دنیایی از انواع خبرها و اطلاعات هر لحظه، هر ساعت و هر روز از طریق شبکه های اجتماعی، رسانه ها، خبرگزاری ها و.... به دست شما می رسد؛ داده هایی که اگر تمام روز هم برای آن ها وقت بگذارید بازهم قادر نخواهید بود که تمام آن ها را نگاه کنید؛ اتفاقی که حتما می تواند شما را آنچنان درگیر کند که حتی از کار و زندگی بیفتید و باعث شود که حتی معتاد به شبکه های مجازی شوید؛ اما راهکار این که هم به از اخبار مهم و اطلاعات مفید مطلع باشید و هم وقت چندانی از شما گرفته نشود و بتوانید با یک مرور ساده به همه آن چیزی که می خواهید دست پیدا کنید چیست؟

در کنار راه افتادن هزاران کانال رسانه ای و اطلاعات در شبکه های اجتماعی این روزها آپ ها و استارت آپ هایی هم در این فضا و روی گوشی های هوشمند راه اندازی شده اند که کارشان جمع آوری اطلاعات و اخبار از سایت های دیگر و یک کاسه کردن آن ها برای شما است؛ کانال هایی که به خصوص در زمینه اخبار بسیار فعال هستند. اما این کانال ها چند دسته هستند: دسته اول آن ها تنها به جمع آوری اخبار و اطلاعات از رسانه های مهم دست می زنند. در نتیجه شما با دنبال کردن این کانال ها در روز می توانید در هر زمنیه ای که علاقه دارید اخبار و اطلاعات را کسب کنید. اما در این بین دسته دومی از سایت ها، آپ ها و کانال هایی هم راه اندازی شده اند که اخبار و اطلاعات را نسبت به نیاز و علاقه شما جمع آوری می کنند و در واقع برای شما به صورت روزانه یک بولتن تهیه می کنند تا شما بتوانید بدون اینکه سرگرم فضاهای مجازی شوید؛ خیلی راحت به اطلاعات جمع آوری شده و اخباری که دوست دارید، دسترسی پیدا کنید. این استارت آپ ها که « خبریو» یکی از آن ها است در واقع به پردازی اخبار می پردازند.

شما در این سایت ها هر ماه با پرداخت 5 تا 50 هزار تومان و کمی بالاتر می توانید بولتن های روزانه ای از اخبار را در اختیار داشته باشید؛ اطلاعات و اخباری که از بین هزاران اطلاعات و اخبار باتوجه به نیازهای شما دست چین می شوند و روی وب، ایمیل و یا از طریق گوشی همراه در اختیار شما قرار می گیرند و در این شرایط دیگر نیازی به این نخواهید داشت که ده ها سایت و کانال و شبکه دیگر را هم رصد کنید. اما در کنار این استارت آپ ها خدمات دیگری را هم ارائه می دهند که شما باید برای آن پرداختید بیشتری داشته باشید ( از 250 هزار تومان تا چند میلیون تومان)؛ خدماتی که شامل آنالیز و پایش اخبار است، در این شرایط شما اگر برای شغل و حرفه تان و یا شرکتتان نیازمند اطلاعات خاصی هستید و می خواهید آنالیزهایی هم داشته باشید می توانید از این بسته های خبری و اطلاعاتی استفاده کنید که نگاه آن ها کاملا تحلیلی است و می تواند به شما اطلاعات عمیق تری از خبر را ارائه دهد.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر