نگرانی کمتر والدین و بهبود زندگی فرزندان

آموزش و انگیزش

تاريخ 1396/09/22 ساعت 15:36

ارتباطات، توسعه مهارت ها و انگیزه بهبود عملکرد زمینه شکل گیری استارت آپ های Remind، Avanoo و Yogome است.

Remind

«ارتباط با مدرسه نباید خیلی سخت باشد» Remind استارت آپی است که برای تسهیل روابط والدین، شاگردان و معلمان شکل گرفته است.  با کمک سایت و اپلیکیشن Remind قرار است فرایند آموزش برای سه ضلع آن آسان شود. والدین سرشلوغی که نمی توانند زمان کافی را برای حضور در مدرسه و سروکله زدن با معلم ها یا دریافت اطلاعات لازم برای آموزش بهتر فرزندانشان در منزل صرف کنند، از Remind کمک می گیرند. البته Remind صرفا کمکی برای والدین نیست. این برنامه تلاش می کند در کنار معلمان قرار بگیرد  و با مشارکت در کار آموزش و ارتباط با والدین، اعتماد آن ها را جلب کند. پیدا کردن راه حل  و مفید و قابل فهم کردن مسائل برای دیگران از ارزش های این استارت اپ است. Remind با هدف کمک به دانش آموزان برای موفقیت شکل گرفته است اما چه کسی است که نداند کمک به هر دانش آموز کمک به والدین و معلمان او هم هست. این برنامه در بیش از 90 درصد از مناطق آموزشی آمریکا استفاده می شود و شبکه پیام رسانی آن تاکنون 8.8 هزار میلیارد پیام ارسال کرده است.

Avanoo

Avanoo یک استارت آپ آموزشی و انگیزشی است. در این استارت آپ با استفاده از فناوری و پشتیبانی متخصصان و کارشناسان زمینه آموزش کارکنان در شرکت ها فراهم شده است.  Avanoo  ارتباط با کارشناسان را برای کارمندان آسان کرده و ابزارهای آموزشی مثل ویدئو و .. برای عملکرد بهتر کارکنان شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. ایده راه اندازی این استارت آپ در سفر دانیل جاکوب به سه قاره شکل گرفت. او در آن زمان فکر می کرد که مردم مختلف در سراسر دنیا چه استعدادهایی دارند و باید چه کرد که این استعدادها شکوفا شود. او در سال 2011 در گواتمالا  این فرصت را پیدا کرد که در ساخت خانه برای کودکان مشارکت کند. دانیل تصور می کرد که این کودکان به دلیل نداشتن امکانات زندگی غمگین باشند اما او با خردسالانی رو به رو شد که شاد بودند. ایده شکل گیری Avanoo که معنی آغاز دوباره را تداعی می کند از همان زمان در ذهن او ساخته و پرداخته شد. اکنون Avanoo با اتکا به ایده کمک به سازمان ها، گروه ها و اشخاص برای بهبود عملکردشان در آمریکا فعالیت می کند.

Yogome

Yogome یک استارت آپ آموزشی مخصوص کودکان است که می تواند نگرانی والدین از بازی کردن کودکان با موبایل یا تبلت هایشان را رفع کند . Yogome با مجموعه ای از بازی ها، عکس ها و ویدئو ها مهارت های کودک را توسعه می دهد. سلامت، خلاقیت، جغرافیا، ریاضی، علم  و زبان از موضوعات بازی و سرگرمی این استارت آپ است. این استارت آپ خدماتش را در بیش از 50 کشور جهان و به 6 زبان زنده دنیا ارائه می کند.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر