اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با همکاری سفارت ایتالیا و نمایندگی ایالت امیلیا رومانیا در تهران (i-Pars) برگزار می نماید:

سمینار آموزشی "صادرات محصولات ارگانیک به بازارهای اتحادیه اروپا"

همزمان با هفته غذا ایتالیا، اتاق بازرگانی تهران در نظر دارد تا سمینار آموزشی "صادرات محصولات ارگانیک به بازارهای اتحادیه اروپا" را با هدف آگاهی بخشی بیشتر به فعالان اقتصادی در دانش ضمنی صنایع مرتبط (کشاورزی، صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی) برگزار نماید.

به همین منظور در روز دوشنبه 27 آبان ماه 1398، سمیناری آموزشی با موضوع نحوه اخذ مجوزهای لازم جهت ورود به بازارهای محصولات ارگانیک ایران به اروپا در ساختمان اصلی اتاق تهران برگزار خواهد شد.

مدرس این سمینار، آقای آلبرتو برگامسکی است که سابقه بیش از 30 سال آموزش در حوزه مرتبط را دارد و در خصوص موضوعاتی اعم از قانون محصولات ارگانیک، نحوه واردات محصولات ارگانیک از کشورهای ثالث و الزامات صادرات محصولات باغی، مرکبات، غلات، سبزیجات و کالاهای آرایشی بهداشتی سخنرانی و به سوالات اعضای اتاق در این بخش پاسخ خواهند داد.

آگاهی رسانی در خصوص چگونگی احراز شرایط کیفی لازم به منظور ورود به بازارهای اتحادیه اروپا و معرفی الزامات قانونی و استاندارهای لازم به منظور موفقیت در این بازارها از جمله محورهای این سمینار خواهد بود.

برنامه سمینار:

ساعت 10: سخنرانی افتتاحیه

ساعت 10:30: ارائه آقای زوکینی، رییس شرکت مشاوره i-Pars

ساعت 10:45: ارائه آقای برگامسکی، مدرس کارگاه آموزشی

ساعت 11:30 الی 12:30: پرسش و پاسخ

از شرکت های محترم عضو اتاق دعوت بعمل می آید تا در صورت علاقه مندی به حضور در این سمینار فرم ثبت نام را تکمیل و ارسال نمایند. جهت کسب اطلاعات تکمیلی در این خصوص، با اداره کشورهای توسعه یافته اتاق به شماره 88721291 (آقای کاشی) تماس حاصل نمایید.

ظرفیت ثبت نام به اتمام رسیده است

ثبت نام غیرفعال شده است