مجتبی خسروتاج
» عضو هیئت نمایندگان اتاق

تهران - ضلع شمال شرقی میدان ولیعصر- روبروی اداره پست منطقه 14 وزارت صنعت معدن تجارت معاونت بازرگانی داخلی

88893829 88925345

لیسانس مدیریت اقتصادی از مدرسه عالی ریاضیات مدیریت اقتصادی کرج
فوق لیسانس مدیریت از دانشگاه صنعت نفت
سوابق و فعاليت‌ها
پس از انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۹ او بعنوان مدیرعامل و رییس هیات مدیره مرکز تهیه و توزیع مواد پلاستیکی وزارت بازرگانی منصوب شد. در فاصله سال‌های ۱۳۶۰ الی ۱۳۶۸ مناصبی مانند مدیریت بازرگانی خارجی شرکت بازرگانی دولتی و نیز معاونت تجارت خارجی وزارت بازرگانی را تجربه کرده است. در سال ۱۳۶۸ خسروتاج به عنوان سرپرست وزارت بازرگانی منصوب شد پس از آن طی سال‌های ۶۹ تا ۷۶ بعنوان عضو هیات مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مدیرعامل شرکت بازرگانی پتروشیمی فعالیت کرد.
خسروتاج در سال ۱۳۷۶ بعنوان معاون وزیر بازرگانی و رییس مرکز توسعه صادرات ایران انتخاب شد. این مرکز در سال ۱۳۸۲ بدنبال ادغام با مراکز تهیه و توزیع کالا، سازمان توسعه تجارت ایران نام گرفت. او تا سال ۱۳۸۴ در سمت ریاست کل سازمان توسعه تجارت و معاونت توسعه روابط اقتصادی وزارت بازرگانی باقی‌ماند.
در فاصله زمانی دولت‌های هفتم و هشتم، در مقام نایب رییس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران، عضویت هیات نمایندگان اتاق تهران، ریاست هیات مدیره دفاتر بازرگانی خارج از کشور و عضویت هیات مدیره صندوق ضمانت صادرات ایران مشغول به فعالیت بوده است. خسروتاج همچنین معاون وزیر بازرگانی در دولت هفتم و هشتم بود. هم اکنون او به عنوان معاون توسعه بازرگانی داخلی و نیز قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی منصوب شد/ در تابستان ۱۳۸۲ نشان دولتی لیاقت و مدیریت دریافت کرد


جهت تعیین وقت ملاقات اینجا را کلیک فرمائید

جهت طرح سوال خود از نماينده محترم اتاق تهران اطلاعات ذيل را تکميل فرمائيد

نام و نام خانوادگي شغل (سمت)
رايانامه (email) تلفن تماس
*توضيحات: