تاريخ: 1397/04/06

 هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری، اینوتکس 2018

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2108) به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوري و پارک فناوری پردیس و با مشارکت اتاق تهران از تاریـخ 14 تا 16 تیرماه 1397 در مجتمع نمایشـگاهی گفت‌وگوی تهران با شعار «شهر هوشمند، زندگی هوشمند» برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه اجزاي مختلف اکوسیستم نوآوري و فناوري از جمله استارتاپ‌ها و شرکت‌هاي نوپا، شتابدهنده‌ها، مخترعان، مراکز رشـد، فرشـتگان کسـب و کـار، سرمایه‌گذاران خطرپذیر، برگزارکنندگان رویدادهاي کارآفرینی، منتورها، ارائه‌کنندگان زیرساخت‌هاي کسب و کار، شرکت‌هاي فن‌آور و دانش‌بنیان، پارک‌هاي علم و فناوري و ...حضور خواهند داشت.

 

هم‌چنیـن رویدادهاي متنوعی از جمله Pitch INOTEX (رقابت استارت‌آپ‌ها)، نشست شبکه‌سازی نوآوری (با موضوع شهر هوشمند)، برنامه استیج (30 ساعت تولید محتواي اسـتارتاپی)، نشست شهرداري‌های کلانشهرهاي کشور، جلسات ارائه فناوری، جلسات مذاکره B2B و ... در حین نمایشگاه، به توسعه کسب‌وکارهای حاضر در نمایشگاه کمک خواهد کرد.

پیش‌بینی می‌شود بیش از1000 نفر در قالب شرکت‌کننده و بیش از 6000 نفر در قالب بازدیدکننده در نمایشگاه حضور داشته باشند و مسئولان و مدیران مرتبط و چندین هیأت تجاري خارجی نیز از نمایشگاه بازدید کنند. این نمایشگاه فرصت خوبی براي صاحبان صنایع، بازرگانان و صاحبان کسب و کارها براي آشـنایی با فناوري‌ها و نوآوري‌هاي تولیدشده توسط جوانان این مرز و بوم، مخترعان، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌هاي دانش‌بنیان است و فرصت‌هاي سرمایه‌گذاري زیادي در این رویداد عرضه خواهد شد.

 

از اعضای محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و تمامی فعالان بخش خصوصی دعوت می‌شود ضـمن مراجعه به سایت رسمی رویداد به آدرس www.inotex.com اطلاعات بیشتری کسب کرده و برای بازدیـد از نمایشگاه ثبت‌نام کنند.

نکته مهم: اعضای اتاق تهران می توانند در هنگام ثبت نام با وارد کردن کد TEHRANCHAMBER (سرهم و با حروف بزرگ تایپ شود) از 50 درصد تخفیف برخوردار شوند.

 

غرفه اتـاق بازرگانی، صـنایع، معادن و کشاورزي تهران نیز در سالن تهران و در پاویون زیرساخت‌هاي کسب و کار میزبان اعضا بوده و راهنمایی لازم را درحین برگزاری رویداد به بازدیدکنندگان ارائه خواهد کرد.

ساعات بازدید: 10:00 تا 20:00

مکان: تهران، بزرگراه شهید حکیم، خروجی شهید چمران جنوب، مجتمع نمایشگاهی گفت‌وگو

 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

بازگشت