تاريخ: 1396/01/29

 دومین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌ابزار و صنایع فلزکاری

دومین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌ابزار و صنایع فلزی با عنوان AMBدر روزهای ۲ الی ۵ خردادماه ۱۳۹۶،با حضور ۸۰ شرکت معتبر اروپایی و ۱۰۰ شرکت معتبر آلمانی، در مجموعه‌ی «شهر آفتاب» برگزار خواهد شد.

  نمایشگاه بین‌المللیAMB یکی از تأثیرگذارترین و پربازدیدترین نمایشگاه‌های صنعت آهن و یکی از ۵ نمایشگاه برتر تکنولوژی برش فلز و ماشین‌آلات صنعتی در دنیا است. این نمایشگاه دوسالانه پذیرای ۱۴۵۰فعال عرصه‌ی صنعت از ۳۳ کشور دنیا است که جدیدترین پیشرفت‌ها در ابزارآلات ماشینی و صنعت آهن را به نمایش می‌گذارند.

با توجه به برداشته شدن تحریم‌ها و فضای باز پسابرجام و حجم بالای تقاضا برای به‌روزسازی زیرساخت‌های صنعتی، در حال حاضر ایران به یکی از بهترین بازارها برای سرمایه‌گذاری و مشارکت تبدیل شده است. از همین رو اولین دوره نمایشگاهAMBبا همکاری مؤسسه‌یMesse Stuttgartسال گذشته در سالن بوستان گفت‌وگوی تهران برگزار شد.

«موفقیت اولین دوره‌ی AMBو برندهای حاضر در آن به ما ثابت کرد که برگزاری این نمایشگاه استراتژی مناسبی برای ورود به بازار در حال پیشرفت ایران بود.» این را اولریخ کرومر، مدیرعاملMesse Stuttgartمی‌گوید و ادامه می‌دهد: «همین توفیق انگیزه‌ای شده که سال آینده نیز در فضایی بزرگ‌تر و با شرکننده‌های بیشتر یک بار دیگر این نمایشگاه را در ایران برگزار کنیم.».

مؤسسه‌یMesse Stuttgart که تاسیسش به دهه‌ی ۴۰ میلادی باز می‌گردد، در طول۸۰ سال گذشته به تآثیرگذارترین برگزارکننده‌ی نمایشگاه در عرصه‌ی تکنولوژی اروپا تبدیل شده است. این مؤسسه در کشورهای ترکیه، چین، آمریکا و بسیاری کشورهای دیگر نمایشگاه‌های معتبری برگزار کرده ودر حال حاضر مهم‌ترین مؤسسه‌ی برگزارکننده‌ی نمایشگاه‌های بین‌المللی در دنیا است.

از  علاقه مندان دعوت می‌شود تا در روزهای ۲ الی ۵ خرداد سال جاری از دومین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌ابزار و صنایع فلزکاری AMBIran2017در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب بازدید کنند.

برای اطلاع از اطلاعات بیشتر به این ادرس مراجعه کنید: https://t.me/AMBIran2017

 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

بازگشت