تاريخ: 1395/11/04

 هیات تجاری فرانسوی در تهران

به اطلاع فعالان اقتصادی و اعضای محترم اتاق تهران می‌رساند یک هیات تجاری از کشور فرانسه با حضور شش شرکت فرانسوی به میزبانی اتاق مشترک ایران و فرانسه، در محل ساختمان اتاق تهران حضور می‌یابند. نشست مشترک اعضای هیات تجاری فرانسه با همتایان و علاقمندان ایرانی روز شنبه 9 بهمن ماه برگزار می‌شود.


لذا از علاقمندان تقاضا می شود جهت ثبت نام و هماهنگی تا روز چهارشنبه 6 بهمن ماه حضور خود را به اتاق ایران و فرانسه اطلاع دهند. ضمنا به علت محدودیت جا، اولویت حضور با شرکت‌هایی است که زودتر ثبت نام کنند.
لطفا اشخاص متقاضی در صورت نیاز، مترجم همراه داشته باشند.


برای کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نسرین عباسی، اتاق بازرگانی و صنایع ایران و فرانسه با شماره‌های 88491427-88491779 داخلی 2 تماس حاصل بگیرید.


شرکت‌های فرانسوی حاضر در این نشست در زمینه‌های طراحی، ساخت نصب ترانسفورماتورهای قدرتی برای نیروگاه‌های هسته‌ای، بادی، هیدروالکتریک و حرارتی، طراحی ترانسفورماتورهای برقی برای قطارهای سریع‌السیر، محصولات مرتبط با حیوانات خانگی، لوازم بهداشتی (شامپو، داروهای ضد انگل، اسپری...)، لباس و کوسن و ملحفه مخصوص، لوازم آکواریوم، غذای پرندگان و جوندگان، متخصص در بررسی کیفیت، توسعه، ترکیب و بازاریابی برای گندم، آرد ونان، تجهیزات استخراج الماس برای معادن و تجهیزات زمین‌شناسی، سازنده تریلرها و نیمه‌تریلرها مطابق نیاز مشتریان برای جمع‌آوری زباله، جنگلداری، حمل و نقل خاص، طراحی و ساخت قالب برای صنایع هوایی، انرژی، پزشکی و الکتریسیته فعالیت دارند.

 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

بازگشت