تاريخ: 1395/10/14

 اولین دوره كاربردی میان‌مدت مدیریت اجرایی (MBA)

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌کند


اولین دوره كاربردی میان‌مدت مدیریت اجرایی (MBA)

اتاق تهران در راستای ارائه خدمات آموزشی به فعالان اقتصادی، با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر یک دوره كاربردی میان‌مدت مدیریت اجرایی (MBA) با گرایش عمومی برای مدیران و کارشناسان ارشد در بنگاه‌های اقتصادی برگزار می‌کند.

این دوره آموزشی به گونه‌ای طراحی شده است که مدیران بنگاه‌های اقتصادی با مفاهیم نوین مدیریتی آشنا شوند و توانایی تدوین برنامه و اجرای آن را برای موفقیت در فضای رقابتی کسب کنند. برابر اعلام مرکز آموزش اتاق تهران مخاطبان این دوره آموزشی مدیران ارشد و میانی بنگاه‌های اقتصادی هستند که با ثبت‌نام در این دوره می‌توانند در این دوره یکساله حضور یابند.


برنامه آموزشی این دوره شامل 12 درس است و برای هر درس 20 ساعت آموزش در نظر گرفته شده است که کل دوره آموزشی را به 240 ساعت می‌رساند. کلاس‌های دوره کاربردی میان‌مدت مدیریت اجرایی روزهای چهارشنبه از ساعت 16 تا 20 و پنج‌شنبه از 8 صبح تا 12 برپا می‌شود.
فعالان اقتصادی و اعضای اتاق تهران که برای حضور در این دوره آموزشی ثبت‌نام می‌کنند باید دارای حداقل مدرک کارشناسی، سه سال سابقه فعالیت کاری مرتبط و آشنایی با زبان انگلیسی داشته باشند. حاضران در این دوره آموزشی با توجه به ارزیابی عملکردشان در طول دوره، گواهینامه معتبر پایان دوره کاربردی یک‌ساله MBA برابر ضوابط و مقررات دانشگاه امیرکبیر دریافت می‌کنند که مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است.
دوره آموزشی کاربردی میان‌مدت مدیریت اجرایی از بهمن ماه سال 1395 آغاز می‌شود و متقاضیان و علاقمندان به حضور در این دوره می‌توانند با دریافت فرم‌ ثبت‌نام و ارسال مدارک تا پایان دی ماه حضور خود را قطعی کنند. بنا بر اعلام مرکز آموزش اتاق تهران و با توجه به محدودیت ظرفیت و لزوم یكسان‌سازی فضای حرفه‌ای دوره، با بررسی سوابق و تجارب و در صورت لزوم مصاحبه حضوری نسبت به انتخاب و پذیرش افراد اقدام می‌شود. محل برگزاری این دروه آموزشی ساختمان آموزش اتاق تهران است.
(اعضای اتاق تهران و فعالان اقتصادی در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107752 و 88107726 تماس بگیرند.)

• دریافت فرم

 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

بازگشت