تاريخ: 1395/10/11

 دوره آموزشی اصول تنظیم قراردادهای بین‌المللی
مرکز آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند
دوره آموزشی اصول تنظیم قراردادهای بین‌المللی

اتاق تهران در راستای فعالیت‌های آموزشی خود برای اعضای خود و سایر تشکل‌های اقتصادی و به فعالان بخش خصوصی، یک دوره آموزشی در مورد اصول تنظیم قراردادهای بین‌المللی برگزار می‌کند.
برگزاری این دوره آموزشی از این رو حایز اهمیت است که با فروکش کردن رفت‌وآمد هیات‌های تجاری خارجی و کسب شناخت کافی از وضعیت اقتصاد کشور و شناسایی حوزه‌های مناسب برای مشارکت و فعالیت اقتصادی، و هم‌چنین برطرف شدن محدودیت‌ها برای فعالان اقتصادی ایرانی، اکنون بنگاه‌های خارجی آماده ورود به فاز اجرایی و عقد قراردادهای همکاری در زمینه‌های مختلف خرد و کلان هستند.
به همین منظور اتاق تهران یک دوره برای آموزش اصول تنظیم قراردادهای بین‌المللی برگزار می‌کند تا فعالان اقتصادی و مشاوران عقد قرارداد، با مبانی حقوقی و نحوه بستن این قراردادها آشنا شوند.
برابر اعلام مرکز آموزش اتاق تهران، این دوره از روز شنبه 18 دی ماه آغاز می‌شود و طی چهار جلسه در روزهای شنبه و دو جلسه در روزهای چهارشنبه از ساعت 16 الی 20 برگزار می‌شود.
سرفصل‌های آموزشی این دوره عبارت است از قراردادهای بین‌المللی، بازرگانی بین‌المللی، اعتبارات اسنادی و انواع آن، تعارض قوانین حاکم بر قراردادها، قراردادهای BOT، قراردادهای تجارت متقابل Counter Trade، مبانی حقوقی تجارت بین‌الملل.
این دوره آموزشی در ساختمان آموزش اتاق تهران برگزار می‌شود در پایان دوره به کسانی که با موفقیت این دوره آموزشی را طی کنند، گواهینامه اعطا می‌شود. ضمن این که با توجه به محدودیت ظرفیت دوره، افرادی که زودتر ثبت‌نام کنند در اولویت خواهند بود.


فعالان اقتصادی علاقمند می‌توانند فرم ثبت‌نام را دریافت و برابر آنچه در فرم آمده فرآیند ثبت‌نام را تکمیل کنند تا بتوانند در این دوره آموزشی حضور داشته باشند.

 

 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

بازگشت