تاريخ: 1395/09/16

 دوره آموزشی مکالمه بازرگانی به زبان چینی
مرکز آموزش اتاق تهران که ارائه دوره‌های آموزشی کاربردی را برای توانمندسازی فعالان اقتصادی و اعضای اتاق در دستور کار قرار داده است، دوره مکالمه بازرگانی به زبان چینی برگزار می‌کند تا تجار و بازرگانان ایرانی که این روزها رابطه‌ای روزافزون با چینی‌ها دارند، بتوانند دانش ارتباطی خود را در این رابطه افزایش دهند.

مخاطبان این دوره آموزشی، کلیه فعالان اقتصادی هستند که با کشور چین مراودات تجاری دارند. طول این دوره آموزشی 135 ساعت خواهد بود و مفاهیم آموزشی این دوره، طی 90 جلسه 90دقیقه‌ای ارائه می‌شود. بر اساس اطلاعیه‌ای که مرکز آموزش اتاق تهران صادر کرده است، روزها و ساعات برگزاری دوره آموزشی مکالمه بازرگانی به زبان چینی، روزهای دوشنبه‌ها و چهارشنبه‌ها در ساعت 17 الی 20 تعیین شده و تاریخ شروع دوره سیدهم دی ماه سال جاری است.


هدف مرکز آموزش اتاق تهران برای برگزاری این دوره، ارتقا سطح آگاهی فعالان اقتصادی ایرانی است که با کشور چین داد و ستد دارند. در این دوره، مفاهیمی چون شناخت آواهای چهارگانه، یادگیری نماها و آوانماها، تلفظ صحیح کلمات و ساختار جملات و جمله‌بندی کاربردی آموزش داده می‌شود.


متقاضیان شرکت در این دوره آموزشی، باید فرم ثبت‌نام موجود در انتهای این خبر را دریافت و تکمیل کنند و به همراه سایر مدارک مورد نیاز مندرج در فرم از طریق ایمیل یا نمابر به مرکز آموزش اتاق تهران ارسال کنند.

• دریافت اطلاعات تکمیلی و فرم ثبت نام

 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

بازگشت