تاريخ: 1395/09/14

 اعزام هیات تجاری به کشورهای جمهوری چک و دانمارک (ثبت نام به پایان رسید)

 

 

** به دلیل تکمیل ظرفیت، ثبت نام غیرفعال است ** 

اتاق بازرگانی تهران در نظر دارد به دعوت کنفدراسیون ملی صنایع کشورهای جمهوری چک و دانمارک، یک هیات اقتصادی - تجاری متشکل از بازرگانان و صاحبان صنایع ایرانی را به سرپرستی جناب آقای مهندس خوانساری، ریاست محترم اتاق بازرگانی تهران از تاریخ یکشنبه مورخ 10 لغایت جمعه 15 بهمن ماه سال جاری، به کشورهای جمهوری چک و دانمارک اعزام کند.

زمینه های فعالیت هیات اعزامی به کشور جمهوری چک، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی و معدنی، صنایع سنگین، دارو و تجهیزات پزشکی، صنایع لبنی و غذایی، انرژی های تجدیدپذیر، فناوری های زیست محیطی و .... است.

از کلیه اعضای محترم اتاق بازرگانی تهران فعال در زمینه های یاد شده دعوت می شود تا جهت حضور در این هیات، فرم ثبت نام را به هر دو زبان فارسی و انگلیسی تکمیل و به همراه اسکن رنگی با کیفیت مدارک موردنیاز (مندرج در فایل اطلاعات تکمیلی) حداکثر تا روز شنبه مورخ 4 دی ماه 1395 به آدرس ایمیل  ارسال نمائید.

"دریافت فرم ثبت نام"

دریافت فایل اطلاعات تکمیلی سفر

ساعات پرواز پیشنهادی جهت تهیه بلیط سفر 

با توجه به اینکه ادامه سفر به دانمارک (عصر روز چهارشنبه 13 لغایت جمعه 15 بهمن ماه) فقط جهت حضور فعالان در زمینه های تخصصی دارو و تجهیزات پزشکی و نیز صنایع لبنی و غذایی خواهد بود، علاقمندان فعال در این زمینه ها می توانند یکی از این دو برنامه یا هر دو آن ها را برای حضور انتخاب کنند.

شایان ذکر است که با توجه به محدودیت زمانی و لزوم هماهنگی با سازمان های پذیرنده در کشورهای مقصد به منظور یافتن همتایان مناسب و همچنین ضرورت انجام هماهنگی با سفارت های جمهوری چک و دانمارک برای تعیین وقت سفارت جهت اخذ ویزا، زمان مذکور به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود.

"افرادی که ویزای شینگن دارند، می توانند تا روز شنبه مورخ 11 دی ماه 1395 ثبت نام نمایند" 

جهت مزید استحضار، اطلاعات مربوط به زمان تعیین شده از سوی سفارت جهت انجام مصاحبه، برنامه سفر و برآورد کلی هزینه ها متعاقباً پس از پایان ثبت نام اطلاع رسانی خواهد شد.

در صورت وجود هرگونه سوال، با واحد معاونت امور بین الملل اتاق به شماره 88721043 تماس حاصل فرمائید.

 

"توجه: فرم های ارسالی ناقص بررسی نخواهند شد."


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

بازگشت