اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

کارگاه آموزشی کار با اکسل ویژه تشکل‌های اقتصادی

تاريخ 1397/05/01 ساعت 12:04

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک کارگاه آموزشی با عنوان «کارگاه آموزشی کار با اکسل ویژه مسوولان دفاتر تشکل‌های اقتصادی» برگزار می‌کند.

 اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، در ادامه برنامه‌های آموزشی خود برای تقویت و افزایش توانمندی تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی، یک کارگاه آموزشی برگزار می‌کند که در آن به مسوولان دفاتر و کارکنان تشکل‌های اقتصادی کار با نرم‌افزار اکسل را به طور ویژه و تخصصی آموزش می‌دهد.

 به گزارش روابط عمومی اتاق تهران این کارگاه 4 ساعته، چهارشنبه سوم مرداد ماه برگزار می‌شود و مدیریت و تدریس در آن برعهده آقای حدادی است.

 حضور در این کارگاه برای متقاضیان هزینه‌ای در برندارد و صرفا با ارائه معرفی‌نامه از تشکل مربوطه امکان‌پذیر است. متقاضیان در صورت امکان بهتر است لپ‌تاپ همراه داشته باشند. در این کارگاه آموزشی کار با ابزارهای آی‌تی و نرم‌افزار اکسل اموزش داده می‌شود.

 متقاضیان حضور در این کارگاه آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کنند و به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723  تماس حاصل کنند.

 

با توجه به این که ظرفیت این کارگاه 20 نفر است اولویت با کسانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.