برای دریافت اشتراک ماهنامه آینده نگر کلیک کنید

خواهشمند است جهت اشتراک در ماهنامه آینده نگر اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران اینجا را کلیک نمائید


درج نظر شما:

نام و نام خانوادگي شغل (سمت)
رايانامه    (email) تلفن تماس 
توضيحات:

نظر بینندگان:

(هانی انصافی ) با سلام و احترام؛ به گزارش صندوق بین المللی پول ، نرخ تورم به رقم 8.9 درصد کاهش خواهد یافت. (1395/01/27)
(فرشید زال ) سلام. زیره 4 درصد (1395/01/16)
( ) نرخ دلار حدود 4000 تومان خواهد شد (1394/09/08)
(قنبری ) به نظر بنده نرخ رشد اقتصادی ایران تا پایان سال مثب و زیر یک درصد خواهد بود.که اگر بتوان دقیقتر بگوییم حدود 6/. درصد خواهد بود . البته همین که زیر صفر نیست نیز جای تقدیر دارد. (1394/09/07)
( ) طبق صحبت های اقای فخر الدین حیدری اگه واقعا سرمایه گذاران خارجی بتوانند به سود اوری بیشتر ما کمک کنند چرا که نه (1394/08/21)
(حمید ) با سلام . بنده به تعدادی چند آمار و تحلیل از وضعیت اقتصادی کشورهای در حال توسعه بال فوکوس بر یک کشور خاص نیازمندم . (1394/08/18)
(محسن رمصانی ) به نظر من سرمایه های خارجی به صورت مستقیم در پروژه ها مصرف نشود بلکه به صورت وام در اختیار شرکت های داخلی قرار گیرد تا موجب شکوفایی توانمندی برندهای داخلی شود (1394/08/17)
(سید حسین ضیایی سیستانی ) درصورتی که هدایت به بخش صنعت و سرمایه گذاری در این زمینه شود .موافقم (1394/08/08)
(نیما مقیمی ) به طور خلاصه استارت اپها در ایران معمولاً ایده دارند ، به روز هستند و انرژی دارند . اما دو چیز احتمالاً ندارند یکی سرمایه و دیگری تجربه.0 اتاق باید اولاً : بتواند رابطه ی سرمایه گذار و استارت آپ را برقرار کند و حلقه ی گم شده این دو باشد . دوماً : تجربه خود ، یا به اصلاح خودمانی تر ، چم و خم کار را به استارت آپها منتقل کند . این دومی با توجه به وجود قوانین تو در تو در کشور و نظام اداری عریض و طویل ما از اهمیت خاصی برخوردار است . به طوری که خیلی از نو پا ها در حد ثبت شرکت متوقف می شوند و پس از سرخوردگی ترجیج می دهند جذب بازارکار پایدار قدیمی تر ها بشوند . بحث در این زمینه زیاد است اما فکر می کنم بومی کردن اصطلاح استارت آپ و بلفعل شدن چنین سازمانها یا شرکتهایی در ایران نیازمند این است که مدل کسب و کار بومی ما بی رودربایستی برای آنها باز شود . (1394/07/10)
(محمد رضا صفوی ) اتاق بازرگانی با توجه به ارتباط های بالای خود حد اقل میتواند در زمینه ی کسب و جذب سرمایه برای استارت اپ ها و معرفی ان به فعالان عرصه تجارت نقش بسیار مهم و بسزایی را ایفا کند...کاری بسیار کم هزینه اما پر فایده برای رشد فعالیت های استارت اپی و نتیجه دهی ان و همچنین کسب سود و ارزش افزوده برای بنگاه های فعال و سرمایه داران... مشکلی که هم اکنون بسیاری از استارت اپ ها و من با ان مواجه هستم مشکل ارتباط با سرمایه داران و جذب سرمایه است. (1394/07/08)
(محمود محمدی ) با سلام هفتمین جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف sharif vc cup 7 در حال برگزاری است و تا بیستم مهر ماه مهلت ارسال ایده ها ثبت استارتاپ ها می باشد که با توجه به اینکه محلی مناسب برای برقراری ارتباط با استارتاپ ها و کسب و کار های نوپا می باشد امکان حضور و حمایت مادی یا معنوی و رسانه ای فعالان اتاق بازرگانی و هیات رییسه و نمایندگان منتخب و اعضای اتاق بازرگانی آن در این جشنواره میسر می باشد . برای اطلاعات بیشتر می توانید با سایت جشنواره آشنا شوید. www.vccup7.ir (1394/07/08)
(کاظمی ) اولین مسولیت این است که بگوید به چه طریقی قصد حمایت از استارتاپ ها را دارید؟ (1394/07/05)
(وحید اکبری ) با سلام پیشنهاد میکنم : -مالیاتهای تکلیفی ماده 104 کلا حذف گردد زیرا با وجود سیستم های کامپیوتری و معاملات فصلی و ارزش افزوده شناسایی و رهگیری معاملات انجام گرفته راحتتر است و این نوع مالیات فقط دردسرهای اداری برای مودیان و کارمندان سازمان امور مالیلتی دارد. الان من برای نمایشگاه وجه پرداخت نمودم و شرکت نمایشگاه ها در ابتدا اجازه کسر مالیات تکلیفی نمیدهد و میگوید بعد از پرداخت مالیات تکلیفی و ارائه فیش آن مبلغ پرداختی را عودت میدهیم. (1394/07/01)
(رضا ) این قانون به شفافیت کمک نمی کند. همین (1394/06/29)
(رضا امیدی ) 1- درخصوص واردکنندگان کالا، درصدی براساس نوع کالاها، به عنوان مالیات وضع شده و فروش کالای وارداتی از شمول رسیدگی مالیاتی عملکرد معاف گردد. در مورد تولیدیها نیز مبلغی به عنوان مالیات بر تولید (عملکرد) به صورت درصدی ثابت وضع شده و محصولات تولیدی فروخته شده از شمول رسیدگی مالیاتی عملکرد معاف گردد. وضع مالیات مستقیم از این نوع در شفاف سازی عملکرد بازرگانان و تولیدکنندگان موثر می باشد و فرارهای مالیاتی را به حداقل می رساند. ضمن آنکه به شفاف سازی دفاتر قانونی نیز کمک می نماید تا در پرونده های قضایی و ... دفاتر قابل استناد گردد. (1394/06/29)
(Siamak pirbabaee ) Y (1394/06/22)