اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره‌های آموزشی تهیه و تنظیم قراردادهای تجاری داخلی و بین‌المللی

تاريخ 1400/08/03 ساعت 11:38

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران یک وبینار با عنوان «به سوی انقلاب صنعتی چهارم با اینترنت اشیاء: بهینه سازی فرآیندهای تجاری در سازمان‌ها و کارخانه‌ها» و دو دوره آموزشی «تهیه و تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی» و «تهیه و تنظیم قراردادهای داخلی» را برگزار می‌کند.

 

 

اتاق تهران در ادامه برگزاری دوره‌های آموزشی با هدف توانمندسازی فعالان اقتصادی، وبینار رایگان« به سوی انقلاب صنعتی چهارم با اینترنت اشیاء: بهینه سازی فرآیندهای تجاری در سازمان‌ها و کارخانه‌ها» و دو دوره آموزشی در حوزه تهیه و تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی را در آبان ماه برگزار خواهد کرد.

 

وبینار بهینه سازی فرآیندهای تجاری در سازمان‌ها و کارخانه‌ها

این وبینار را موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران با همکاری انجمن هلدینگ‌های ایران در روز چهارشنبه پنجم آبان ماه در ساعت 19 برگزار می‌کند.

اینترنت اشیاء (IoT) از قابلیت ارسال داده‌های بلادرنگ برای بهبود بهره‌وری عملیاتی در سازمان‌ها و صنایع مختلف استفاده می‌کند. هنگامی که ماشین آلات و تجهیزات بیشتری مجهز به انواع حسگرهای متصل به اینترنت شوند و داده‌های محیط پیرامونی خود را به صورت برخط ارسال کنند، تحلیل این داده‌ها نتایج ارزشمندی را از طریق بهینه‌سازی فرآیندها برای سازمان‌ها و صنایع با حرکت به سوی انقلاب صنعتی چهارم فراهم می‌آورد که مهم‌ ترین آنها بالا رفتن راندمان و کاهش هزینه‌های عملیاتی است. از دیگر دستاوردهای این تحول، آگاهی از اطلاعات لحظه‌ای از کلیه رویدادهای با اهمیت در سازمان‌ها و صنایع است که این اطلاعات به همراه دیگر اطلاعات ارزشمند جمع‌آوری شده از خارج از سازمان نظیر وضعیت آب و هوایی، قیمت حامل‌های انرژی، بازارهای مالی و غیره در کنار یکدیگر به سامانه‌ای مدیریت یکپارچه متصل شده و منجر به بالا رفتن بهره‌وری سازمان‌ها و صنایع می‌شود.

از این رو، در همایشی که توسط اتاق تهران و انجمن هلدینگ ایران ترتیب داده شده، در مورد موضوعاتی چون مرور قابلیت های اینترنت اشیاء و نقش آن در تحقق انقلاب صنعتی چهارم، بررسی روندهای دنیا در حوزه اینترنت اشیاء و انقلاب صنعتی چهارم، اهمیت اینترنت اشیاء و انقلاب صنعتی چهارم برای سازمان ها و صنایع،دستاوردهای اینترنت اشیاء و انقلاب صنعتی چهارم برای سازمان ها و صنایع و اقدامات مورد نیاز برای مهاجرت از وضعیت کنونی به وضعیت مطلوب بحث خواهد شد.

 دوره آموزشی تهیه و تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی

همچنین دوره آموزشی «تهیه و تنظیم قراردادهای تجاری بین‌المللی» از پنجم آبان ماه آغاز شده و برگزاری آن در روزهای سه شنبه و چهارشنبه از ساعت 15 الی 19 ادامه می‌یابد.

همچنین سرفصل های آموزشی این دوره، شامل موضوعاتی چون ارکان مذاکره قرارداد و مشخصات مذاکره کننده قرارداد،قراردادهای خرید و فروش، مهارت‌های لازم برای عقد قرارداد، بررسی و نحوه نگارش قرارداد همکاری، نکات حقوقی مهم و ضروری در نگارش قراردادهای اخذ نمایندگی، نحوه تنظیم قراردادهای مشارکت مدنی، پیش نویس قرارداد و بررسی چند نمونه قرارداد خواهد بود.

 

دوره آموزشی تهیه و تنظیم قراردادهای داخلی

 شروع این دوره آموزشی نیز از 23 آبان ماه بوده و به صورت آنلاین برگزار می شود. روزها و ساعات برگزاری این دوره نیز یکشنبه و سه شنبه از ساعت 16 الی 19 خواهد بود.

همچنین در این دوره، موضوعاتی چون تعریف قرارداد،عناصر الزامی برای انعقاد قراردادها، اصول حاکم بر قراردادها،شروط مهم قراردادها، قرارداد محرمانگی و زمان انعقاد گواهی شهود به عنوان سرفصل آموزشی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

علاقه‌مندان به حضور در این وبینار و دوره‌های آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

 • ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر از سایر دوره‌ها

 

 

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر