با حضور اعضای هیات امنا در اتاق بازرگانی تهران و تصویب اساسنامه صورت گرفت

اعضای هیات مدیره بنیاد نیکوکاری بازرگانان انتخاب شدند

تاريخ 1399/04/24 ساعت 15:27

با رای اعضای هیات امنای «بنیاد نیکوکاری بازرگانان» اتاق بازرگانی تهران، محمدحسین رضایی، سیده فاطمه مقیمی، مهدی معصومی اصفهانی ، رامین خسروخاور، مهرنوش کاوه به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره «بنیاد نیکوکاری بازرگانان» برگزیده شدند.

 اعضای هیات امنای بنیاد نیکوکاری بازرگانان در نشستی که در اتاق بازرگانی تهران برگزار شد، ضمن تصویب اساسنامه، اعضای هیات مدیره این موسسه را نیز انتخاب کردند. اعضای هیات امنای این بنیاد در نشست خود پس از بحث و بررسی پیرامون  اساسنامه، در نهایت آن را مورد تصویب  قرار دادند. در ادامه جلسه نیز اعضای هیات مدیره این بنیاد انتخاب شدند.

به موجب تصمیم هیات امنا، محمدحسین رضایی عضو شورای راهبردی مسئولیت اجتماعی اتاق تهران به عنوان رئیس هیات مدیره بنیاد نیکوکاری بازرگانان برگزیده و غلامرضا ملکی، مدیر امور تشکل‌های اتاق تهران نیز مدیرعاملی این موسسه را عهده‌دار شد.

مهرنوش کاوه، نایب‌رئیس و سیده فاطمه مقیمی نیز به عنوان خزانه‌دار این بنیاد نیکوکاری انتخاب شدند. مهدی معصومی اصفهانی و رامین خسروخاور به عنوان اعضای اصلی و فریدون وردی‌نژاد و شادی جمیلی هم به عنوان اعضای علی‌البدل هیات مدیره تعیین شدند. حسام‌الدین حلاج، معاون امور بین‌الملل اتاق تهران و داوود پیرانی نیز به ترتیب به عنوان بازرسان اصلی و علی‌البدل بنیاد نیکوکاری بازرگانان برگزیده شدند.

به این ترتیب با انتخاب اعضای هیات مدیره بنیاد نیکوکاری بازرگانان، اتاق بازرگانی تهران قادر خواهد بود اقداماتی را که در راستای مسئولیت اجتماعی خود به انجام می‌رساند، در قالبی منسجم‌تر و هدفمند‌تر ارائه کند و بیشتر بتواند از کمک فعالان اقتصادی بخش خصوصی و بنگاه‌ها بهره بگیرد.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر