اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

برپایی سه دوره آموزشی مهارت‌های روابط بین‌الملل، تفکر سیستمی و دریافت خسارت از بیمه

تاريخ 1399/03/03 ساعت 02:00

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) سه دوره آموزشی با عناوین «مهارت‌های روابط بین‌الملل برای مدیران کسب و کار»، «دریافت سریع و کامل خسارت از شرکت‌های بیمه بازرگانی» و «تفکر سیستمی در سازمان» برگزار می‌کند.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، پس از وقفه حدوداً دو ماهه در برنامه‌های آموزشی خود به علت شیوع کرونا، برای خرداد ماه سال جاری برگزاری دوره‌های متعدد آموزشی را به دو صورت غیرحضوری و حضوری با رعایت اصول بهداشتی و حفاظتی در دستورکار خود قرار داده است.

با این حال و با توجه به وجود بستر و زیرساخت مناسب در موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران تلاش بر این است که اغلب دوره‌ها به صورت برخط برگزار شود و نیازی به گردهمایی و تجمع برای آموزش نباشد. از جمله سه دوره مهم برای فعالان اقتصادی و مدیران و کارشناسان تشکل‌ها که شرح آن در زیر می‌آید.

 

تفکر سیستمی در سازمان

دوره آموزشی «تفکر سیستمی در سازمان» که از جمله برنامه‌های آموزشی تدوین شده ویژه تشکل‌هاست به مدت چهار ساعت آموزشی در روزهای ۶ و ۱۲ خرداد ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۶ برپا می‌شود. مخاطبان این دوره آموزشی کلیه مدیران و کارشناسان و اعضای تشکل‌ها هستند. این دوره برای این مخاطبان به صورت رایگان برگزار می‌شود اما برای حضور در این دوره ارسال معرفی‌نامه از تشکل مربوطه الزامی است.

در این دوره در مورد سرفصل‌هایی چون معرفی انواع مساله و ضرورت تعریف و ساختاردهی به آن، آشنایی با رویکرد سیستمی و آرکتایپ‌های تفکر سیستمی، آشنایی با مدل‌سازی سیستمی و تحلیل چند مساله حوزه اقتصادی-اجتماعی توسط حسین حسینی، مدرس این دوره، به بحث و تبادل‌نظر گذاشته می‌شود.

 

مهارت‌های روابط بین‌الملل برای مدیران کسب و کار

این دوره مهم آموزشی توسط موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران با همکاری اتاق مشترک ایران و اتریش برگزار می‌شود. مدت این دوره آموزشی ۱۶ ساعت و روزهای برگزاری آن یکشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها از ساعت ۱۴ تا ۱۶ برنامه‌ریزی شده است.

مدرسان این دوره آموزشی سرفصل‌هایی چون آداب تشریفات، اصول مذاکرات بین‌الملل، معرفی کسب‌وکار، تبلیغات، تهیه پیشنهادنامه، آشنایی با موافقت‌نامه‌های بین‌المللی و ... را به فعالان اقتصادی حاضر در این دوره آموزش می‌دهند.

 

دریافت سریع و کامل خسارت از شرکت‌های بیمه بازرگانی

این دوره مهم و کاربردی برای اعضای اتاق تهران و فعالان اقتصادی به مدت ۵ ساعت آموزشی در روزهای شنبه و دوشنبه، 24 و 26 خرداد ماه برگزار می‌شود. تدریس در این دوره آموزشی برعهده محمدحسین غریب است.

در این دوره سرفصل‌هایی چون مهمترین قوانین و مقررات بیمه‌ای در دریافت خسارت، روش بهینه عملکرد بیمه‌گذار در زمان خرید بیمه‌نامه یا وقوع خسارت، تکالیف شرکت بیمه در پرداخت سریع و کامل خسارت، مناسب‌ترین شیوه‌های حل اختلاف بین بیمه‌گذار و شرکت بیمه و تبیین جایگاه قانونی نمایندگان، کارگزاران و ارزیابان خسارت بیمه مورد بحث و بررسی قرار می‌گیردو

 

علاقه‌مندان به حضور در این دوره‌های آموزشی ‌می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت، کلاس بر اساس تاریخ ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. هم‌چنین متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و88107723 تماس بگیرند.

دریافت فرم ثبت‌نام دوره تفکر سیستمی در سازمان‌ها

دریافت فرم ثبت‌نام مهارت‌های روابط بین‌الملل

دریافت فرم ثبت‌نام اخذ خسارت از شرکت‌های بیمه

ثبت‌نام آنلاین و دریافت اطلاعات بیشتر


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر